Колекція правил свіжого етикету

Кожен з нас добре знає, що ніж потрібно тримати в правій руці, а виделку зліва. гарненькі Не обмежений.

У сучасному світі, не знаючи правила етикету, що йде проти суспільства, розширюючи себе поганим чином. Етикет - це незамінна частина сучасного світу. Ми хочемо, щоб вам було якомога простіше думати про себе.

На діловій зустрічі та важливі переговори, на романтичну дату і при знайомстві з батьками другої половини, по вулиці і в транспорті, завжди і скрізь, не варто забувати про ці стандартй Після того, як ви зможете керувати своїми емоціями і сміливо поводитися з ознаками сильної особистості.





Всі успішні люди добре знають етикет і дотримуйтеся своїх канонів. Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я хотів нагадати про 12 поточних. етикеткиХто не дасть вам неприємності. Покажіть рівень освіти!

Прості правила етикетки
  1. Коли чоловік повинен бути першим
    Ти можеш здивувати, але людина не завжди повинна пускати свою леді попереду. Так, наприклад, якщо ви не можете ходити поруч з сходинками, то при скелелазні людина йде позаду, а при спуску - попереду. Все дуже логічно: якщо дама "рожиця" падає, то вона знизиться. І тут, як і має бути людина, яка не дасть їй це зробити. Не потрібно пропустити даму вперед при вході в ліфт. Але виходити звідти леді слід першим - ліфт все одно вважається транспортом підвищеної небезпеки. Перша людина, яка видається з ліфта, є особою, що знаходиться поруч з дверима.





  2. Хто їде вранці?
    Ми не відвідуємо без виклику. Багато людей знають про це правило, але з яких причин не кожен дотримує його. Якщо ви побували без попередження, ви можете дозволити собі бути, наприклад, в robe і curlers. Одна британська леді сказала, що коли з'являються гості, вона завжди кладе на взуття, капелюх і займає парасольку. Якщо вона любить людину, вона буде проголошено: «О, як пощастило, я просто прийшла!» Якщо ви не любите, "О, що життєздатність, я повинен піти."





  3. Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що це починає дощ.
    Збираючись працювати або відвідати, вологий з дощу, не варто сушити парасольку в відкритому стані. Це набагато більш правильно складати його (але не скручувати, інакше після того, як неприємний запах може з'явитися) і покласти його в парасольку підставку. Якщо у вас немає одного під рукою, ви можете худнути парасольку проти стіни.



  4. Закритий заголовок
    Якщо сьогодні ви вирішили залишити будинок в елегантній шапці і рукавичках, то в такому вигляді можна сміливо входити в приміщення - правила етикету не забороняють це (звичайно, якщо ви не плануєте витрачати весь день в заголовку або не вирішили піти в капелюх до театру), але шапка і рукавиці краще все ще знімаються. Після того, як ви вирішили бути леді, ви повинні залишитися один до кінця, навіть в сороку холоду.





  5. Favourite сумка
    Сумка не повинна розміщуватися на колінах або на стільці. Невеликий елегантний муфтовий мішок можна покласти на стіл, об'ємний мішок вішати на спині крісла або покласти на підлогу, якщо в ресторанах немає спеціального крісла (наприклад, часто пропонуються). Ви повинні покласти на підлозі. 519344



  6. Смартфон на столі
    Ви помітили, що є люди, які під час зустрічі з друзями або навіть бізнес-ланчом, поклали свій телефон на стіл, а потім постійно відволікають себе, щоб перевірити щось нове. Виглядає, що людина вкрай нездужання з їх співрозмовниками. Зробивши так, ви покажете, як важливо пристрій зв'язку у вашому житті і як байдуже вас до оточуючих.

    р.



  7. Хто перший?
    Якщо ви є головним, академічним, літньою жінкою, або школяркою, скажете Привіт першим.



  8. Як оплатити замовлення в ресторані
    Ми жінки люблять спекулювати про те, що він повинен платити за мене, але це лише частково правда. Наприклад, якщо ви запрошуєте чоловіка в ресторан, з певним словом «Я запрошують», то ви підтверджуєте готовність оплатити не тільки для себе, але і для гостя. Якщо ви запрошуєте свій партнер в ресторані, той, хто запрошував оплату. Тільки фраза: «Їжда в ресторан» залишається сальвагею, тільки в цьому випадку рахунок можна розділити навпіл, і тільки якщо сам чоловік пропонує платити за жінку, вона може погодитися.





  9. Сумка жіноча
    Чоловік не повинен носити жіночий мішок. І він бере жіноче пальто тільки довести в гардеробну!



  10. Застосування парфумів
    Золоте правило при використанні парфумерії. Якщо ви полюбите свій власний парфум, знайте, що кожен інший вже глухий.



  11. На столі.
    Поставте на пластину дрібно.



  12. Аудитор
    Якщо ви були в театрі або в кінотеатрі пізніше інших глядачів, і ваше місце знаходиться в середині ряду, вам потрібно дістатися до нього тільки з обличчям до тих, хто сидить, а не з спиною.





Я також запропоную вам ознайомитися з правилами етикету парфумів, щоб ви почувалися комфортно в будь-якому суспільстві і за будь-яких обставин. Після всього, парфуми, як почерка, повинні відображати всю сутність.

І, нарешті, пам'ятайте 9 речей, щоб тримати секрет - це вік, багатство, зазор в будинку, молитві, склад медицини, любов ваф, подарунок, честь і блюдо.



Правила етикету повинні бути відомі всім, бо вони рівень освітий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

У вас є чудова можливість зробити ваші друзі! Поділіться цим з ними і насолоджуйтеся судами ваших оточень!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное