Твісті ідеї стрункого оформлення страв

Зима починається скоро, що означає, що ми чекаємо на багато свят, корпоративів, бенкетів. І звичайно, гості приїдуть додому, і ви, в свою чергу, загадують про те, що варити і як подавати страви. Після того, як я хочу стояти на плиті протягом короткого часу, щоб час для марафону, і все виглядає красиво.





Тому редакційна колегія "Сайт" Я підготував для вас вибір ідей. Закуска та інші страви. Всі вони виготовлені з доступних продуктів і просто приготованих, але виглядають просто дивовижні. До приїзду гостей приїжджають основне місце.

Декорування страв
  1. Язик буйантний смачний. З лебеді, як це!



  2. Поле копченої риби, креветок та ікра. Найкраща закуска для новорічного столу. р.



  3. Ви можете зробити оригінальні страви разом з дітьми. р.



  4. Чудова ідея послужити салатом. Буде б жито змішати.



  5. Дуже гідний!



  6. Так ви ніколи не повинні турбуватися про те, як знову зрізати.



  7. Дуже красивий і ніжний букет.



  8. Сальмон в такому серці приносить теплі спогади моря.



  9. Ідея подачі фруктів до коньяку.



  10. Ідея красивого рибного послужіння.



  11. Спочатку можна подумати, що це був торт. Незвичайна ідея для подачі простого овочевого салату.



  12. Ми пропонуємо широкий вибір страв, але це виглядає так, як вона подається в гарному ресторані. р.



  13. Я не можу чекати їсти! (Рівне)



  14. Ще один дивовижний спосіб різання.



  15. Замість пластини можна використовувати половину ананасу або будь-які інші фрукти.



  16. Я ніколи не бачив манта, як це раніше. Габаритний зображення



  17. Їжте кришку для страви. Це можна зробити з найпростішого тесту.



  18. Для закоханих "коат" приурочена.



  19. Сама сережка не виглядає дуже мило, але в такому презенті кожен хоче спробувати його. 7032362



  20. Пара простих, але прохолодних ідей. Ідеально підходить для прикраси святкового столу.





Використовуйте ці. приготування їжіПоділіться своїми шедеврами. Відправте цей чудовий збір до ваших друзів у соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное