Це Що Happens до вас 2 Днів після інтимності я думав оргазм був кульмінацією.

Ви напевно знаєте, що секс з коханою людиною дуже корисний. І вибуховий оргазм, як правило, має великий вплив на фізичне і психологічне здоров'я і дозволяє відчувати себе чудово. Тим не менш, новий спільний аналіз сексологів і психологів показав, що краще сексуальні матусі відбувається протягом 2 діб після цього. Так в цьому випадку, як в театрі, найцікавіше починається після завіси.





ДепозитФотогалерея

Вчені приділяють особливу увагу феномену, що описує сексуальне задоволення, і сказали, що пристрасний любов може забезпечити вам відмінне здоров'я протягом 48 годин. Детальніше розповість редакційний колектив "Сайт"й





Почуття після сексу Стан, в якому ви постпартумДослідники називають терміном післясексуальний світ. Надає приємні відчуття, які супроводжують вас ще 2 дні. Експерти в галузі сексуальних відносин називають це почуття теплоти, легкості і ніжності, пов'язаних з випуском окситоцину, які люди зазвичай відчувають після спілкування.

Цікавим фактом є те, що старші пари в довгострокових відносинах можуть мати довший «низ» завдяки встановленим довірливим відносинам між партнерами.





Один з авторів дослідження, психолог Андреа Мельцера, сказав: Наше дослідження показали, що сексуальне задоволення зберігається до 48 годин після сексу. Люди з сильною післясексуальним світом повідомляють вищі рівні сексуального задоволення протягом 48 годин сексу, а також більш високі рівні задоволеності відносин через місяць.





Опитування опубліковано в журналі Психологічна наука виявила, що це дія «поштового світіння», яка сприяє більш чуттєвим і інтимним відносинам в парах, які часто роблять любов. Але на день 3, все йде.

Справа в тому, що концентрація чоловічої сперми після статевого акту знижується, але відновлюється протягом 48 годин - в цей період людина підсвідомо хоче бути ближче до жінки. У той же період середній час життєздатності сперматозоїдів всередині жінки.





У дослідженні взяли участь 214 пар різного віку та соціального статусу. Учні показали, що пари, які регулярно роблять любов менш конфліктними і щасливими в шлюбі. Тому, щоб зберегти гармонію в відносинах, рекомендується мати секс кожні 2-3 дні.

Р



Це чудово, що інтимація приносить так багато переваг для здоров'я і відносин. Повідомляємо про те, що наші друзі в соціальних мережах!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное