Як правильно доглядати за зубами

Дуже зручно і приємна жінка. А що про старе і зло Яга жінка? Молодіжні проблеми з батьками – це просто кінчик айсберга. Всі вони відкриті, коли мій мама перетворюється в бабуся.





Мати невидимий, нескінченний і невидимий зв'язок назавжди. Але один день, який прийде день, і буде старим. Розуміння і прийняття всіх значень, що слово містить велику роботу. Над мене першим.

Недавно прийшов на сімейну історію про свої стосунки з їх бабусями. Ні, це не ще одна психологічна настоянка в стилі «що ви засіяєте, ви перезавантажте». Це дійсно гідний і надихаючи текст від особистого досвіду.





ДепозитФотогалерея

«Я пам'ятаю матері, коли вона була юна бабуся її перших онуків. Енергетика, впевненість: два маленьких онуків взяли, кладуть в заднє сидіння автомобіля, себе за кермом - і в дачі. «Овочі повинні бути тільки з саду!», «Сучасний суп повинен бути приготований щодня!»

Ваша думка про кожного питання, пов'язаного з досвідом. Схожі: Чому у вас немає нічого в холодильнику? Я приніс kladza", "Діти, взяти гроші, купити собі теплу зимову куртку, нарешті!", "Ви, син-в-право, не можете цвяхувати полицю прямо? Побачити це! І так, ви знаєте.





ДепозитФотогалерея

Які основні проблеми молодих батьків з старшим поколінням? Ми можемо відреагувати наш простір і будувати наші межі, або ми відмовляємо від небажання старшого покоління, щоб допомогти нам. Іноді обидва в одній пляшці.

Але раптом, в якийсь момент ви усвідомлюєте, що Бабця більше не може піднятися на дерево, щоб забрати яблука. Не ходимо на прогулянку з онуками в далекому лісі для грибів і ягід: розбиває ноги. Не можна приймати дітей до кола і чекати на годину: від довгого сидячи в незручному положенні починає боляче спина. Важко підібрати свого онука з дитячого садка: група на третьому поверсі.

Що я можу сказати – вона ледь досягає нас автобусом, що живе в сусідньому районі і сидить на тривалий час в коридорі, відпочиючись від дороги.

662182



ДепозитФотогалерея

Ви мінімізуєте тягар на бабусі, привертайте няню, вирощені муфти. Але якщо ви не попросите її допомогти з онуками протягом тривалого часу, вона відхилена. «Ви забули мене, – каже він.

Поступово з'являються інші побоювання в «рецирковому трикутнику» і заповнюють її життя: аптека – лікар – телевізор. Ви, ваша сім'я, ваші діти повинні прийняти своє місце, але інше місце.





ДепозитФотогалерея

Найголовніше, що бабуся розуміє, що вона кохана, вона потрібна незалежно від наявності або відсутності допомоги дітям і онукам. Я почав періодично приїхати до мого будинку бабуся і зателефонувати її разом за прогулянку в свіжому повітрі. А потім пообідати в кафе. Або я купую квитки для чогось, як білий концерт Acacia і піти туди з мамою.

Якщо бабуся хоче допомогти сім'ї, але вона має невелику силу, ви завжди можете знайти використання для її ентузіазму. «Бейкові торти, ви смакуєте краще, ніж пекарня. Я приходжу в неділю вночі, забрати їх, і мій син може прийняти його до школи протягом двох днів, і він любить їх! Зробіть свою традицію, якщо його можна зробити. й





ДепозитФотогалерея

Психологія літніх І говорити з ними трохи відрізняється від стандартної психології відносин. Дивитися поради, які полегшать відносини з батьками.

  1. Не логічно, але до почуттів.
    Старші люди керуються стереотипами, які є невід'ємними в нашому часі. Тільки терпіння допоможе уникнути неприємностей в спілкуванні.
  2. Рокінг.
    Іноді, щоб уникнути зайвих порад, пропонуємо зробити роботу критиченою для вас. Але око старих людей не така ж, а руки не так спритні. Імовірно, боротьба закінчиться словами: «Чи знаєте, що ти знаєш!» й
  3. Зміна місця, не особи.
    Старі люди не хвилюються, тому що підвищена шкідливість. Вони частіше керують почуттями, почуттями, а не загальним почуттям. Бабця некомфортна дошка для полиць - вона робить стіл з ящиками і пакетами. Взяти взуття складно – він йде в будинку в туфлі. Спробуйте організувати простір таким чином, щоб він не викликає загального незручності.



    ДепозитФотогалерея

  4. Зацікавити.
    Послухайте та дайте в подробиці реформи пенсійної реформи. Послухайте страву з HSEC і нанесені ціни на гречку і вершкове масло. Задайте питання, але silly і неприпустимо. Це не дозволить старої людини зануритися в свій досвід.
  5. Тримайте зайнятість.
    Придумайте, що ви можете зробити, навіть якщо ви повинні спокійно переоцінити їх. Не встигнути подрібнити. Стек нових газет, пара нових кабельних каналів може зробити чудеса.


Р



ДепозитФотогалерея

Звичайно, це найменше можна зробити для старіння батьків. Іноді серйозні захворювання вичерпають так, що ніхто не може Психологія Не допоможе. Гнучкість, впевненість і повага повинні бути обурені від початку ваших відносин.

Чи є довголіття дійсно, що страшно? Бурден? Щільність і милосердя? Не всі. Наприклад, сама реалізація, яка є старою матір'ю або бабуся поруч надає мені силу жити.

Покажіть ваші друзі цієї статті, вона допоможе вам знайти гармонію у відносинах з літніми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное