Інструкції з кінної дружини для створення святкової атмосфери

Я люблю свята, але більшість всіх різдвяних і новорічних свят. Ці дні, моя квартира наповнена цитрусовими ароматами, змішаними з імбиром, ванільними випічкою і, звичайно, хвоєю. Всі ці запахи створюють неперевершений, практично магічний атмосферай

Минулого року повернувся в середині грудня, я поїхав відвідати мій тіт і був просто дивним. На першому я не розумію, що збирався, але я мав враження, що вже прибули довгоочікуваний відпочинок.

З тих пір був новорічний настрій, і благополуччя значно покращився. І це незважаючи на те, що у мене був сильний головний біль, а пишні зовні вікна явно не мали відчуття, що довгоочікуваний відпочинок вже на порозі.

З мій Тітка Зіна, Я дізнався, що це все про аромат, який зробив спеціально для свята. Після того, як стародавні часи, занурення допомогло наповнювати народні будинки з ароматом, надаючи відмінний настрій і покращуючи самопочуття.

Редакція "Сайт" Я приготував 8 природних для вас. ароматякі легко зробити своїми руками. Ви не повинні ставити багато зусиль і купити дорогі інгредієнти для створення їх.

  1. Флаворові свічки
    Це один з найпростіших і простих способів. Однак я не раджу, що ви купуєте готові ароматичні свічки. Це набагато краще, якщо зробити їх своїми руками. Так аромат буде натуральним і ви отримаєте невеликий новорічний декор. Відмінне рішення для аромат кориці. Для цього кладемо гумку на свічку, вставте косички під нею. Поставте декор вертикально по відношенню до свічки. Далі приклейте стрічку і насолоджуйтеся ароматом і ніжним світлом!








  2. Оранжевий пілінг
    Взимку, особливо напередодні Нового року, кожен будинок має апельсини. Коли ви використовуєте м'якоть фруктів, не відкинути шкірку. Це може стати підставкою для незвичайної свічки! Це також найдешевший.



    Наріжте апельсин навпіл, ретельно відмийте шкіру ложкою. На вершині вичавити будь-яку фігуру з печивом. Прикрасити апельсин зубцями. І в нижній частині другого заготовки кладемо свічку-таблетку і покрийте його.

    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!





  3. каструлі
    Ось ще один простий, але цікавий спосіб. Для неї знадобиться суміш сушених фруктів, спецій і зимового декору, плюс штучні аромати.

    Приготувати будь-який сухий декор для новорічних свят. Це можуть бути скибочки цитрусових, яблук, шипшини, конусів, цілих горіхів, листя, корицею та іншими спеціями.





    Покладіть все в великій банці, додайте кілька крапель ароматичних масел. Ідеально підходить для цієї олії апельсина, кориці або сосни. Змішайте всі інгредієнти ретельно, щоб не зіпсувати декор. Покрийте кришку і після пари годин, що надягають у відкритий посуд.





  4. гірлянда
    Я обов'язково буду використовувати цей трюк в цьому році. Для створення такої ароматичної гірлянди необхідно заздалегідь висушити апельсинові скибочки або придбати готові сушені скибочки в будь-якому з магазинів для рукоділля. Р



    Потім потрібно покласти їх на стрічку. Можна додати лаврові листки або корицею палички між скибочками для більш насиченого аромату. Так ви також будете мати оригінальну гірляндію на вікно або незвичайні різдвяні іграшки.

    Це виглядає чарівно, не так?





  5. Невидимий запах
    Пара годин до прибуття гостей, покласти на вогонь невелику каструлю з скибочками апельсина, ванілі, імбиру, ялинових гілочок і гвоздик. Як тільки суміш кип'ятить, знизіть вогонь і залиште на випаровування води. Зверніть увагу: краще вимкнути капюшон на кухні повністю так, щоб аромат всмоктався в всі предмети будинку!





  6. Флаво в пляшки
    Зберігати аромат нового року завжди під рукою допоможе звичайний обприскувач. Для приготування аромату потрібно 3 столові ложки горілки або спирту, води і ароматичних масел. Я використовую ялівцю масло, шавлія або розмарин, корицю або гвоздики, апельсин або бергамот. У порожній флакон з обприскувачем (240 мл) залити горілкою і сумішшю масел (близько 40 крапель). Решта пляшки необхідно залити водою і добре перемішати.

    Для отримання ефекту потрібно обприскувати продукт в приміщенні до приїзду гостей.

    495132р.

    А можна також створити дифузор своїми руками, наприклад, на основі масел. У чистому контейнері змішайте невелику кількість базової олії (Я використовується мигдальне або жожобе масло для цього) і кілька крапель ароматичної олії. Потім перемішайте його.



    У готову суміш за кілька хвилин вставте бамбукові мечі. Потім поверніть їх. Як тільки ви відчуваєте, що запах ослаблений, знову поверніть мечі.





  7. на основі солі
    Вам знадобиться апельсин знову для цього способу. Наріжте його двома, потім акуратно зніміть м'якоть. Окремо змішати велику морську сіль з ароматними маслами гвоздики, корицею і апельсином. Після цього розкласти суміш в половинки апельсинової шкірки і прикрасити їх відповідним декором. Також можна використовувати шкіру лимона, заповнивши його сумішшю солі, розмаринової ефірної олії і екстрактом ванілі.





  8. Соски
    Практично немає. Новорічна прикраса Це не без пучок. Так чому б не зробити їх запахом занадто! Промийте конуси і висушіть їх в духовці на 200 градусів, зберігайте їх на півгодини.


    Після охолодження розташуйте конуси в сумці і потопайте 20 крапель улюбленої ароматичної олії. Потім залишають бампи в сумці на тиждень, щоб замочити ароматну олію. Такі коні можна використовувати як новорічне оформлення.







Я також запропоную вам ознайомитися з 8 порадами від Santa Claus - як оформити незабутній Новий рік для коханих. Після всього радість в очах близьких - найкращий подарунок для якого варто спробувати.



Не дивуватися, якщо наявність такого ароматизатора в квартирі, ви і Ваше домогосподарство завжди буде в високих духах, адже новорічні аромати тільки сприяють цьому. Не забудьте скористатися одним або декількома порадами, і ви повністю відчуєте атмосферу свята в будинку.

Поділіться своїми друзями. аромати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное