Як боротися з старими підвіконнями на кухні

«Нехай маленька підвіконня може створити велике диво!» Я чув у відповідь на мій захоплений вираз від друга, який відвідав. Ірина нещодавно завершила ремонт і день до тих пір, поки не збиралися всі сім'ї та друзі в її будинку

Квартира була не новою і дуже невеликою за розміром. Іра вирішила обмежити себе самим базовим і функціональним, але що я бачив в результаті, виглядав як квартира надвисла талановитим дизайнером. Тим не менш, він був цілком вірним другом.

Не раніше я думав, що простий підвіконня може стати одним з найбільш комфортних і затишних куточків в будинку для роботи або відпочинку. Можна використовувати як письмовий стіл в дитячій, бар на балконі, стіл Або обідній стіл на кухні, туалетний столик в спальні і це не повний перелік можливих трансформацій.

Де б ви облаштували його, вона допоможе зберегти простір, дозволить вам зручно користуватися денним підсвічуванням і зробити інтер'єр більш цікавим.

Редакція "Сайт" Я готовий 24 способи перетворення вас. вікно-місце Родзинка інтер'єру. Кращий дизайн інтер'єру я коли-небудь бачив!

  1. Від підвіконня на кухні Ви можете зробити приємну стільницю. Ця техніка допоможе зберегти місце і додати додаткову робочу поверхню. До речі, це чудове рішення для розміщення раковини. Погодьте, що миття посуду буде трохи приємним, коли можна відволікатися від вікна.









  2. А підвіконня може виступати як повноцінний обідній стіл. Ця ідея особливо актуально для невеликих просторів. 91356,000Р







  3. Основна вимога до підвіконня висота. Варто десь 83-93 см. Для створення підвіконня використовується як натуральний, так і штучний камінь, ДСП або композитний матеріал.





  4. 123456Наступний



  5. Якщо у вас є велике вікно на кухні, можна встановити барний стіл замість підвіконня. Це стильне і функціональне рішення відмінне. підходить для маленьких квартирКожен дюймовий простір цінний.



  6. Р



  7. І хто сказав, що підвіконня може бути прямокутною! Що ви скажете про таке у формі підвіконня?







  8. Ще одне цікаве рішення.





  9. Підвіконня може стати улюбленим місцем для дитини, якщо ви застосовуєте цю ідею в дитячій. І для того, щоб підвіконня служити зручним місцем для сісти, необхідно точно визначити його матеріал і глибину. Для цього необхідно вибрати матеріал з натурального дерева і глибину не менше 30 см.









  10. Вікна лавка - відмінне рішення, як для МапаДля власників просторих квартир. Це місце відпочинку обов'язково бути самим улюбленим в будинку для всіх господарств і навіть домашніх тварин!







  11. Кухня не єдина кімната в будинку, де можна насолодитися сніданком або м'якими напоями. Можливо, вам сподобається цей варіант ще більше - барна стійка на балконі підвіконня, яка може бути краще! р.







  12. Унітаз, робоча або письмова підвіконня також подарує вам перевагу використання природного світла.







  13. Це сонник для будь-якого коханка книги! У день є багато сонячного світла, а ввечері можна опустити штори і світити настінну лампу. Якщо ви влаштуєте поруч з полицями і розміщуєте улюблені книги на них, кут читання перетвориться на власну бібліотеку для дому.







  14. Стіл підвіконня в дитячій кімнаті є відмінним рішенням економити простірЯкщо у вас немає однієї дитини.









Також я пропоную вам ознайомитися з ідеями про те, як перетворити балкон на краще місце в квартирі. Трансформація не вимагає значних фінансових відходів, тільки бажання і натхнення.



Як бачите, роль підвіконня часто недооцінені! Але це може принести вам набагато більше переваг, ніж просто бути підставкою для кімнатних рослин або місцем для зберігання сувенірів. З грамотним оформленням підвіконня здатний радикально перетворити інтер'єр вашого будинку і стати одним з найбільш комфортних і затишних куточків для роботи або відпочинку.

Поділіться цими великими ідеями з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное