Поліпшення квартири без ремонту і відпрацьованих витрат

З листопада, більшість моїх друзів поступово починають готуватися до цього довгоочікуваного свята. Хтось починає думати. Новорічна прикрасаА хто шукає наряд для свята або виготовлення різдвяних вінків для інтер'єру. Але що якщо ваша квартира і без будь-якого цього декору просить змінитися?

Почати ремонт взимку, і навіть до свят, досить незручно, і бюджет цього не завжди там. Але моя сестра Ілона зарекомендувала себе своїм особистим прикладом, що іноді лише кілька штрихів, які достатньо перетворювати приміщення. Спробуйте вдосконалити принаймні одну деталь в інтер'єрі, і ваш будинок відразу буде виглядати різним!

Саме тому для тих, хто раптом хотів змінити щось в квартирі або освіжити стіни і меблі, редакція "Сайт" підготовлені 11 швидко. Головна-декораціяЦе може бути зроблено будь-яким господинею в залежності від часу. Я обов'язково зроблю це вихідні!

  1. Оригінальний букет для столу
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Контрастне поєднання кольорів дає приголомшливий візуальний ефект: композиція виглядає яскравим і яскравим. Не менш привабливо буде виглядати композиція з білих тюльпанів і темних круп.

    Все, що вам потрібно, є кілька наборів пластикових ложок, акрилових фарб відповідних кольорів, дроту, дерев'яних мечів і 2 годин вільного часу.





  2. Влаштування стін
    Щоб освіжити зовнішній вигляд нудних стін допоможе оригінальне фарбування. Для цього вам доведеться зробити або придбати спеціальний трафарет і фарбу контрастного відтінку.



  3. Дзеркальний каркас
    Цей незвичайний вінок може стати цікавим каркасом для дзеркала в коридорі або просто стильним стіновим панелями, який прикрасить будинок. І матеріал для такої краси ви будете служити старі лотки з яєць.



  4. елегантна деталь
    Для перетворення звичайного вішалка в передпокої або прикраси відкритого гардеробу в спальні допоможе пара декоративних кронштейнів. Просто пофарбуйте їх будь-яким аерозолем фарбою і закріпіть вішалка з двох сторін.



  5. М'який мат.
    І ось, як мій друг зумів використовувати старі рушники! Щоб створити цей м'який килимок у ванній кімнаті, вона нарізала рушники на смужки і кину це красиве і корисне.



  6. Стінові панелі
    Якщо у вас є старі вінілові записи на mezzanine десь, я рекомендую вам перетворити їх на оригінальні картини. Для цього пластина повинна бути покрита тонким шаром фарби, а потім за допомогою будь-якого гострого інструменту для подряпини креслення.



  7. Столовий стіл
    І за допомогою трафаретної і білої фарби можна перетворювати звичайну полицю в елегантний консольний столик, який безсумнівно дасть зестрі в інтер'єр.



  8. Вишукані візерунки
    Ви набридли монохромною стельою? Ви можете перетворювати зовнішній вигляд спальні або орієнтуватися на красиву люстру за допомогою вишуканого живопису. І реалізувати таку ідею, не потрібні художні навички! Вам потрібно лише два напівкруглих трафарети, баночка фарби і кілька вільних годин. р.



  9. Flush люстра
    Ця ідея, безумовно, мій улюблений! Створення такої краси допоможе вам декоративний перо. Просто приклейте їх по периметру стелі гарячим клеєм і насолоджуйтеся новим дизайном стельової лампи.



  10. Картонний склад
    Не відкинути кришки з взуття коробки, тому що вони можуть бути корисні для створення чудової і оригінальної композиції, яка ідеально підходить для прикраси стін в дитячій кімнаті.



  11. Підлогове покриття
    Дрібні дерев'яні пилки – прекрасний і досить бюджетний матеріал для обробки стін і підлоги. Звичайно, реалізація такої ідеї займе час і деякі додаткові матеріали, але кінцевий результат явно варто.





Поради редакційної колегії І я раджу, що ви знайомитеся з надихаючим вибором рішень для прикраси будинку в дусі новорічних свят. Ви можете легко повторити все це, тому що вам буде потрібно найбільш поширені і доступні матеріали.



Ми знаємо, що жінки можуть змінюватися і спонтанно. Сьогодні ми любимо інтер'єр кімнати, і завтра хочемо змінити щось.

Я впевнений, що з цими ідеями ви можете легко змінити свій будинок, коли ви хочете, при цьому захоплюючий творчий процес. І якщо ви хочете створити це. Домашній декор Для сім'ї та друзів це буде дуже цікавим і близьким заняттям.

Не забудьте поділитися своїми друзями ці корисні поради для домашньої трансформації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное