Який манікюр робити взимку

Зима - це прибути, що означає, що варто думати про те, як підготуватися до цього холодного сезону, щоб бути повністю обладнаними, особливо коли є так багато чудових і яскравих свят попереду. І я пропоную, починаючи з манікюру!

Нігті повинні бути акуратними і добре занурені цілий рік. Але є кілька візерунків для кожного сезону. Не забудьте про модні тенденції! Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я готовий 23 для вас. манікюрОдне з ким ви будете в точковому світлі цієї зими. Кількість ідей просто змушує очі бігти!

Ідеї зимового манікюру
  1. На думку багатьох модниць, гель-лаку є оптимальним рішенням - широка колірна палітра дозволяє створювати найбільш неймовірні візерунки, малюнки та фактури, швидко висихає і, головне, залишається в ідеальному стані надовго.





  2. Якщо ви хочете додати святковийЗробіть зимовий дизайн нігтів з сніжинкою. Бажано орієнтуватися на одного пальця, щоб ваш зимовий манікюр не перетворився в новий рік.



  3. 3610Р. 4200Р.

  4. В'язаний манікюр також не втрачає свою актуальність. У домашніх умовах досить складно зробити, але практично будь-який майстер прикрасить нігті в'язаним візерунком.





  5. І цей варіант може стати відмінним рішенням для зимового весілля. Шукаю цей варіант, я відразу хотів корону.



  6. р.

  7. Створення цієї версії майстра надихнула зимовий пейзаж. Це чарівне рішення, це не так?





  8. Якщо ви хочете подарувати відтвореності своєму образу, обов'язково зробіть манікюр одним з персонажів зимової казки: сніговик, Санта, оленя або такий чудовий сови як на фото.





  9. Є різні ідеї для в'язання манікюру. Наприклад, тепер тренд є поєднанням декількох пастельних відтінків. Одним з виграшних комбінацій є білий, рожевий і коричневий. З цим поєднанням ви отримаєте дуже милий і красивий дизайн.





  10. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Це чудова ідея для святкового манікюру.





  11. Ну, з таким дизайном, зимовий відпочинок настрій просто впевнений! 754983.





  12. Також можна малювати слід стопи собаки на нігтях.





  13. Як це?




  14. Червоний колір орієнтується на руки. Тому, якщо шкіра має почервоніння, подряпини або будь-які інші проблеми, усунути їх або відмовитися від цього кольору. На занадто довгих нігтях червоний лак виглядає вульгаром, тому краще зробити французьку з ним або розвести малюнками, наприклад, з цим пінгвіном.







Я сподіваюсь, що ви зробили погляд на варіант, який найкраще підходить для вашого. взимкуй Я впевнений, що цей манікюр буде захоплений всім! Не забудьте поділитися цими ідеями в соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное