Як навчитися замочити горіхи

Чи знаєте ви, що ви не можете їсти занадто багато горіхів? Це дуже важка їжа для травлення, яка може викликати не тільки дискомфорт в животі, але і серйозні проблеми!





ДепозитФотогалерея

Я не збираюся сказати вам, щоб зупинити їжу улюбленою їжею. Навпаки я розкрив секрет, який буде запасний кишечник і сприяти максимальній перетравленості. поживні речовини і насіння. Для того, щоб виключити такий цінний і корисний продукт з вашого раціону.





ДепозитФотогалерея

Як їсти горіхи Перший раз я спробував замочений горіх Вона має сестри, які не їсти м'ясо протягом 14 років і помадою сирої їжі. Цей метод допомагає видалити гіркоту горіхів і неприємний смак. Змочування нейтралізує захисні механізми плоду, завдяки наявності специфічних компонентів в складі.





Горіхи містять фітинова кислота, що запобігає поглинанню цинку, магнію, заліза та кальцію в кишечнику. Без нього організм може поглинати 20% більше заліза і 60% більше магнію. Це серйозні числа, я погоджуюсь. Ми можемо обробляти тільки 300 мг фітикової кислоти в день, і в ручному мигдалю це 1,300 мг! Коли ви їсти продукти високо в цій кислоті, ви ризикуєте отримати дефіцит корисних мікроелементів.

доб. 2



Горіхи також містять горіхи. свінгериякі сповільнюють процес травлення. Це одна з причин, чому більшість людей відчувають тяжкість в шлунку, газ або біль після вживання горіхів.





Вода нейтралізує над шкідливими речовинами, в результаті горіхи легше перетравлювати організм. Є теорія, яка замочує анімацію структури продукту, вона відроджена, щоб принести максимум користі. Ми насправді робимо магію - ми відроджуємо продукти харчування, ми перетворюємо інертний продукт в живу їжу, яка передає інформацію про життя в усіх клітинах нашого тіла.





До Як їсти горіхиМигдаль, арахіс або що вам подобається, замочити їх протягом декількох годин у воді, бажано на ніч і покласти їх в холодильник. Вранці злити воду, промити горіхи кілька разів під проточною водою. Можна сушити горіхи в духовці і покласти їх в закриту баночку, щоб вони можуть зберігатися протягом декількох днів.





Аналогічна процедура може бути проведена з хіппою, насінням, зернами, з яких вони будуть тільки корисними. Я замочила 10 мигдаль кілька разів на тиждень вночі і не має проблем зі сніданком. У будь-якому випадку, навіть замочений горіхи використовують в помірной Надлишок білка в організмі викликає перевантаження кишечника, і вам доведеться витрачати багато часу в туалеті.

р.



Тепер ви знаєте, Як правильно використовувати горіхий Першим кроком до належного харчування є надійна інформація, не варто лаштувати наші поради, вони допоможуть уникнути багатьох проблем з травленням.

Покажіть ваші друзі цієї статті, вчити їх їсти горіхи правильно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное