Микола Амосов: Тільки сам чоловік - відлякувати за його недугами. Дуже часто він страждає від лінь і вітається!

Ви можете говорити про цей чудовий і великий чоловік, його внесок у розвиток медицини просто неоціненний. Микола Амосов Не тільки відомий лікар, піонер в галузі кардіохірургії, але і автор багатьох книг про здоровий спосіб життя.





Після важкої роботи він оскаржував старість і захворювання, розвиваючи здоровий спосіб життя. Ця система захопила тисячі людей. Редакція "Сайт" Я вирішив поділитися з вами думками цього великого чоловіка на здоров'я, довголіття і медицини.

Щоб стати здоровими, вам необхідно мати власну стійку і значну силу. Ніщо не може замінити їх. На щастя, людина настільки досконала, що ви можете практично завжди повернутися до здоров'я. Тільки необхідні зусилля збільшуються з віком і поглибленням хвороб, він сказав. Микола Амосовй Він вірив, що тільки через зусилля і роботу над собою можна зберегти здоров'я протягом багатьох років.





Він сказав, що є чотири основні умови для підтримки здоров'я: вправи, дієтичні обмеження, загартування, час і можливість відпочинку. Якщо ви вміло виконали всі ці умови - довголіття і здоров'я до віку, які ви надали.

437262.



Однією з основних стимулів для створення здорового способу життя Амосова було власне здоров’я. У одній з своїх книг він сказав: У війну вперше з'явилася атака сіднички, потім вона часто повторюється, можливо, від тривалих операцій. У 1954 році став дуже поганим: рентгенівські промені визначали зміни в хребті. Потім я розвивав гімнастики 1000 рухів: 10 вправ, кожен 100. Що допомогли. й

«Фізична освіта для мене є одним із засад життя!» говорить Амосов. Він стверджує, що для підтримки організму в тон, потрібно здійснювати принаймні 20-30 хвилин на добу.





Особливе місце в своїй системі Амосова дала їжу. Він сказав, що харчування Що ви їсти і скільки ви їсти. Він також підкреслює виняткову роль вітамінів і мікроелементів, які можна отримати тільки з свіжих фруктів і овочів. Тому він не раджу заміщувати сирі овочі з вареними, адже термічна обробка знищує вітаміни.





Основою нашої їжі є жири, білки та вуглеводи. Амосов заявив, що жир у чистому вигляді наше тіло не потребує. Тому можна сміливо відмовитися від нафти і льоду. Наш організм здатний синтезувати жири з білків і вуглеводів.

Затвердження, що без повноцінних білків людина не може вижити, він вважається міфом. Вони потрібні нашим тілом, але не здаються. Також невірно сказати, що для здоров'я потрібно відмовитися від вуглеводів. Вони потрібні організму, тільки не цукор в чистому вигляді, але зерна каша і солодкі плоди.

3610Р. 4200Р.



Він вірив, що якщо людина працює на себе, призводить до здорового способу життя і навантажує його тіло, то він не боїться захворювань. Він сказав: «Хворий лікар лікує захворювання, але здоров'я повинна бути отримана самим. й

Щоб відчувати себе добре, щоб тиск і пульс завжди нормальні, вам потрібно тренування. Фізична активність, холод, голод - обов'язкові умови, завдяки яким організм загартує, зміцнює імунітет. Відшкодування зусиль, витрачених на навчання.





Незважаючи на те, що він сам лікар, він мав свою точку зору про ліки: Не варто покладатися на ліки: бояться бути захоплені лікарями! Вилікує багато захворювань, але не може зробити людину здоровою. Як стати здоровою. На жаль, він правий, бо вилікувати хворобу і стати здоровим не те ж саме.

У житті він врятував тисячі людей і перетворив ліки навколо. В той же час він не каже, що ліки є панацеєю, навпаки, він стверджує, що ключ до реального здоров'я тільки в зусиллях і роботі над собою, в належному харчуванні і фізичних навантаженнях. Він припинив роботу на 79 і жив у 89, не є доказом того, що його система працює?

Що ви думаєте про це? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное