Crupa sago не схожий на будь-який з відомих злаків! Nutritionists запитати: "Якщо є додаткові сантиметри ..."

Я дізнався про зерновий саго повністю випадково, коли я прийшов на обід з матір’ю. Вона була варенням волоського кашу я коли-небудь бачив. Послухав незвичайне ім'я, я чітко пам'ятав, де я зустрівся.

- Абсолютно! Sago сумка!
до О, Мері Поппінс, не даремно! Про це заявив Михайло.
Вона тільки поглянула на нього, потім на Гроцері Ман - і обидва ріалізовані там не було надії. Саго буде.





Коли я був дитиною, я дивився, що даго смакував, і чому діти не хочуть їсти його. Виходить, що в радянських часів Саго Продається в буквально кожен продуктовий магазин. Зовні вона може бути легко відрізняється від інших злаків: білі матові кулі відразу зловили очей.





Коли я спробував знайти саго зараз, він був досить проблемним. Не в кожному супермаркеті можна знайти улюблений продукт багатьох громадян СРСР. Але блукаючи через розбіжники інтернету, ви розумієте, що саго вражає своєю різноманітністю.





Після того, як злаки виготовляються з багатьох видів пальм сага, касави, а також з кукурудзи або картоплі крохмалю (так штучний саго виходить). Звісно, в Радянському Союзі не було екзотичних пальмових дерев, тому вся крупа була штучна.





До речі, підготувавши штучний саго дещо складніше, ніж натуральний. Тому при виборі круп краще орієнтуватися на виріб з пальмового крохмалю.

, Україна



Натуральна крупа містить набагато корисні речовини: велика кількість білків, жирів, простих вуглеводів, харчових волокон, цукру і крохмаль. Вітамінний склад також вражає різноманітністю: холін, нікотинова кислота, вітаміни H, групи B і A.





Щоб приготувати кашу, не потрібно ніяких серйозних навичок, але деякі нюанси все ще варто знати.

інгредієнти
  • 1 ст.л. крупи
  • 1 л води
  • 0,5 л молока
  • 25г вершкове масло


Підготовка
  1. Спочатку потрібно вимити склянку злаків в холодній воді. Потім засипають окропом і варять близько півгодини, перемішують весь час.


  2. Напівфабрикати слід маркувати в кооп і злити всю воду. Потім залити крупу в невелику сковороду і щільно притиснути кришкою, що ідеально надходить в ємність.


  3. Після цього потрібно варити кашу в водяній бані ще 30 хвилин. Наприкінці варіння потрібно додати трохи молока і вершкового масла.




Ми хочемо, щоб вам було приємно! Обов'язково нагадуйте друзям про таку незвичайну страву, як молочна каша саго.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное