Tao Porchon-Lynch, 99: Моє серце ще 20. І я не збираюся виростити!

Якщо ви намагаєтеся щодня, щоб почати здоровий спосіб життя, але кожен день щось зупиняє вас, ми точно знаємо, як вирішити цю проблему, що занурюється. Один з найбільш потужних способів зупинити відключення важливих речей до завтрашнього дня є надихаючим прикладом.

р.



"Сайт" Розкажіть історію дивовижної жінки. Тао Березон-Лич, що на 99 лопців з молоддю, енергією і найголовніше - здоров'я! Тао безумовно має багато вчитися, тому що довголіття Вона зробила багато. Поки негативність і початок натхнення

За Тао-Фархон Лічова модель кар'єри, актриса, танцюрист, але найголовніше - інструктор з йоги. Вже майже сторіччя багато людей можуть похвалитися енергією і життєздатністю, що всесвітньо відомий рідний Індії.





Тао народився 13 серпня 1918 р. в Пондирі, столиці Франції Індії. У віці 8 років Тао почав практикувати йога, надихнула прикладом практикуючих хлопчиків на пляжі. Молодий Tao був вражений, як вміло мало років управляти своїм тілом, як балансувати і зігнути. Ось коли крихка дівчина У мене є пристрасть до йога.що не охолоджується до цього дня.





Після переїзду в Париж, Тао знайшов своє визнання першим в моделювальному бізнесі, отримав звання «Найкрасивіші ніжки в Європі», а потім в кіно. Тао Пахарон-Линц з'явився в фільмах, таких як Театр флоутворення з Катериною Сірсоном і останнім часом я Saw Paris з Elizabeth Taylor.





У 1962 році Тао одружився і повністю занурився у світ свого улюбленого йога, забуваючи про свою кар’єру як голлівудська актриса. Практика асан, медитація і навчання практики дихання вона була допомогла такої гуру, як Indra Devi, Sri Aurobindo і Iyengar.

р.



Відкриваючи кожен момент свого життя в йогу, Тао Пахарон-Линц став викладачем Асоціації йога викладачів, а пізніше відкрив Західний інститут йоги в Нью-Йорку. До речі, в травні 2012 року цілеспрямований тао Перейти до книги Guinness записів Він є найстарішим викладачем йога.

р.



«Немає нічого в цьому світі, що ми не можемо реалізувати з нашої внутрішньої міцності», - розповідає Тао-Бакетон-Люнь.





Здається, що для цієї дивовижної жінки немає неможливості і негативного. Вона використовується для розбиття всіх стереотипів про старіння. Вона живе повноцінним життям, зберігаючи запобіжний блиск в очах і заворушення в голову. Людина, яка досягла такого поважного віку, вже мудрий чоловік.

Р



Коли Тао перетворилася 87, вона Я вирішив танцювати.Не так давно разом з її партнером зробив справжній фурор на шоу «Газета Амеріка». Усі члени журі однозначно сказали, що Америка закохалася в парі, а аудиторія застосувала стоячи.





«Я навчаю йога до тих пір, поки не зупинаюся дихання», - сказав він у інтерв'ю. І ми не втомимося захоплювати життя цієї чарівності і мудрої жінки!





Правила життя Тао-Рокіон-Линц
  1. «Коли я прокинувся вранці, я знаю, що найкращий день мого життя. Я ніколи не думаю, що я не можу зробити. Важливо, що на світі є тільки позитивні думки, і там немає звички поставити все пізніше. й
  2. Я ніколи не кажу, але я кажу, Перший варіант звучить остаточно, другий означає, що ми знову побачимо один одного. й
  3. «Юга об’єднує розум, тіло та душу. Вона виглядає як природа. Я знайшов, що я можу зацікавити себе, дотримуючись природи і повторюючи її рухи в йога.
  4. «Я все-таки вірю, що нічого не можу зробити. Все влада Всесвіту в межах мене, і це чудово.
  5. «Я серце ще двадцять. І не збираюся виростити. й






«Наш вік – це лінія мудрості, яка набирає більше і більше кожного року», - сказав Тао. Кожна секунда вашого життя - це дорогоцінний шанс зробити те, що ви не відчували відваги і сили, щоб зробити до. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Не забудьте поділитися цією натхненною статтю з друзями на соціальних медіа.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное