Комплекти для початківця

Я, як ймовірно, будь-яка інша дівчина, любов красиві сукні, спідниці, блузи. Звісно, одна з основних вимог до нової речі - зручність і безперечно краси. Тексти пісень, а це означає: І я дійсно хочу, що ніхто інший не мав такого наряду, як мене.

З цієї ситуації ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але що якщо немає грошей на дизайнерські наряди, і я не дізнався, як правильно зшити?

Недавній друг шахти, хто любить ручні вироби, сказав мені, що є абсолютно шаблониЗа допомогою якого навіть школярка може легко пришити наряд. Коли я знайшов їх, я зрозумів, що це було велике рішення для людей, таких як мене. Через тиждень я мав 2 нові сукні і 1 туніку, зроблені мною.

Модні візерунки, чому редакційна колегія "Сайт" Я приготував 12 різних візерунків, які я можу навіть впоратися з. свінгерий Багато ідей!

  1. Зверніть увагу на те, що стильна туніка ви можете отримати від цього простий візерунок. 6806216



  2. Така стильна куртка з запахом стане відмінним доповненням до спідниці або щільного штани. Це чудовий і зручний спосіб роботи в офісі, це не так?



  3. Легко, просто і водночас дуже жіночний і стильний!



  4. Цього року модно лоскати плечі. Пришиваючи таку сукню, ви обов'язково будете на одній хвилі з новітніми модними тенденціями.



  5. І це тунікове плаття з категорії "розрізати і покласти на".



  6. У цій сукні ви можете піти в офіс і для прогулянки.



  7. Спочатку бажано виконувати креслення на міліметрі. І тільки після того, як вони повинні передаватися в папір. Потрібно правильно втомлювати тканину, складати його двічі, потім розкласти візерунок на ньому. Для зручності всі деталі візерунка можна загорнути в невелику частину крейди. Не забудьте врахувати припуски, це додаткове місце! Щоб не зіпсувати тканину в будь-якому випадку, краще пофарбувати матеріал гострими ножичками.

    Необхідно вирізати так, щоб частина, яку потрібно праворуч, і тканину, відповідно, з лівого боку. Після того, як у вас є всі деталі, ви можете приступати до складання. По-перше, і після тестової фурнітури, коли все остаточно виправлено, ви можете обдурити машинкою.





  8. Стильний і смачний!



  9. Ще один варіант для оформлення стильної блузки з категорії ніде простіше. Завтра я буду робити пошиття!



  10. У такому красивому новому дизайні ви будете виглядати дуже жіночно і вишукано!



  11. Немає нічого простішого, ніж зробити блузи так.



  12. Чудове рішення для ваших повсякденних зображень. Практичний, зручний і вишуканий!





Раду редакційної колегії я також запропоную вам ознайомитися з корисним майстер-класом про те, як зшити комфортні та красиві кімнатні тапочки. Простий візерунок і покрокові поради допоможуть вам впоратися з цим завданням в один вечір, навіть з мінімальними навичками пошиття.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Щоб реалізувати ці ідеї, не потрібно бути про, досить мати базові навички пошиття. У той же час такі прості візерунки – це чудова можливість одягатися стильно без великої вартості, а в той же час показати свою творчість і почуття смаку і стилю.

Не забудьте дати друзям хороший шанс. Заповнити Стильні новинки, які можна легко обробити самостійно. А яким чином ви зразковували себе?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное