Увага! Це те, що псатори виглядають як.

Поведи його або не є вибором всіх, але близького друга шахти нещодавно розповіли мені історію, після чого я почав виглядати більш тісно на ногах і не тільки на ногах.

А рік тому Ірина одружилася, її сімейне життя була як казка: коханий чоловік, нова і простора квартира з гарним ремонтом, ідеальними відносинами з родичами, спільними поїздками і поїздками до природи з друзями. Але в одній точці все почалося згортання, з абсолютно не видно причин.

Коли сталося розлучення, Іра була в повному гойдалці. депресія і непорозумінняЩо робити далі, раджу звернутися до сходової частини. Побачила, що вона була голкою, вона випадково приступила. І я також раджу шукати поріг і в дверних джемах.

Після того, як друг приїхав додому і розглянув місця, які звернулися до неї, вона знайшла ще кілька «сюрпризів». Це були так звані «підсумки» руйнувати сімейне щастя Ірина.





На жаль, є багато різновидів пошкоджень з укладанням об'єкта, що заряджається негативною енергією. Підкладки об'єднані однією метою - завдати шкоди людині, але мають різні орієнтації.

Редакція "Сайт" Я надав вам корисну інформацію про те, як ви можете шемале популярні засоби.

Види вагонки
  1. Тюльпанова швейна нитка
    Нитка з вузлами є однією з найпоширеніших підкладок. Чорні швейні нитки принесуть психіку до невдач, бідності, за допомогою яких вони заварюють пару і роблять лапси. Вовняна нитка часто використовується для здоров'я або зробити жінку безпліддя. Нерідко це підкладка псується так, щоб потерпілий перехрещує її.





  2. Панчохи
    Ще один "фаворит" інструмент майстра. Таке пошкодження швидко активоване, але дуже важко знайти джерело зла. Найчастіше вони застрягають в дверних джемах або приховані під сліпою. Нерідко через голки, пошкодження викликається захворюванням і в'язкістю.



  3. Шпилька або гребінь
    Цей тип підкладки часто спрямований на порушення сну і зазвичай використовується для атаки жінки, але вони також можуть бути шкідливими для здоров'я або сім'ї в цілому - нарешті, згортання пари. Як правило, цей елемент прихований під ліжком або під матрацом.



  4. Земельна
    Земля в чистому вигляді зазвичай рідко укладається, і це дуже небезпечний знак. Найімовірніше, він був рекрутований на кладовище і приніс до виникнення серйозної шкоди об'єкту пошкодження. Землети, зерно, тваринне волосся або сіль. Такий сюрприз, як правило, подрібнюється до порогу жертви, щоб ті, що мешкають в будинку постійно переварюють один з одним.

    р.



  5. Гроші.
    Якщо ви раптом виявите гроші десь (зазвичай це стосується ручності металевих дрібниць), затоплених чимось з сміттям, а можливо сіль - в будь-якому випадку не доторкнутися до них гладдю руки. Це може бути предметом відьми, спрямованого на невиконання бізнесу, а також приймати віддачу та фінансові можливості. І дрібно-декоративні монети кидаються до розривів і бідності.

    3250Р. 3700Р.



  6. Феатери, що знаходяться в пачці
    І ці «гіфти» кладуть в подушку. На пір'ях роблять так звану «свіжку» шкоду - кошмари або безсоння, кварелі і внутрішні збої.





Звісно, це не означає, що потрібно набухати на те, що можна зіпсувати. Тим не менш, будучи пильним не завадить нікому. Таким чином, ви повинні бути обережними, подивіться на ноги, особливо на дверцятах.

І якщо ви підозрюєте, що ви вже були пошкоджені - перевірте дверцят, поріг, ви також можете перевірити вікна, підвіконня і акумулятори. Світло-яскравий ліхтар в проміжках між порігом і підлогою, з'єднаннями і місцями, в яких відходить підлога.

8 999 р.



Ось акції, які ми пропонуємо зробити, якщо ви знайдете підозрі об'єкти на дверцятах або в будинку.

Як зачистити підкладку
  1. Полегшити церковну свічку і перехрестити підкладку під час читання Отець тричі.


  2. Посипати хмільну воду на предметі.
  3. Зніміть сміття на папері або в сумці. Не доторкнувшись до підозрілого об'єкта своїми руками. Переконайтеся, що ви одягнете рукавички!
  4. Візьміть підкладку в пустельне місце і загорніть її. Намагайтеся отримати таку, що дим не приїжджає на тебе.


  5. Місце, на якому розташована підкладка, посипається святою водою, читання молитви «Наш батько». У той же час рукавички і віник, з яким видали негативно заряджений об'єкт, краще відкинути.


Я також рекомендую вам ознайомитися з одним старим способом, за допомогою якого ви можете визначити, чи є пошкодження на вас. У нашому житті є труднощі, які іноді не залежать від наших дій або бездіяльності.



Я хочу, щоб ви ніколи не були відкриті. негативний від інших людей! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное