Найгірша помилка, яку я зробив, щоб зберегти моє ім'я. Мій чоловік був замінений після весілля.

Багато наречених напередодні шлюбу дивують, чи можна змінити ім'я покоївки до прізвища чоловіка? Дуже простий - звичайно, змінити! Але є випадки, коли ім'я чоловіка настільки незрівнянна, що думка про зміну важливих документів робить наречену.

р.



Але сьогодні багато дам не поспішають брати участь у родині. Ім'яй Нерідко спори про «сімейне питання» закінчуються тим, що людина повністю відмовляється йти до реєстру.





Цей вид добре підібраний. Справа в тому, що традиція проходження ім'я від чоловіка до дружини чисто патриархальна. Так, жінка погоджується приймати цінності і спосіб життя чоловіка.





Тому більшість представників сильної статі на підсвідомому рівні впевнені, що якщо жінка бере чоловічу прізвищу, то вона погоджується впізнавати першість коханої в усьому. Відмовляючи ім'я, жінка запитує, що в сім'ї людина буде грати роль першого скрипки.

461884



Питання про проходження чоловічого прізвища було ретельно досліджено американськими науковцями з Університету Невада. Проаналізовано 10000 пар. Виявилося, що ті пари, які перенесли різні прізвища, буквально змінені ролі в сім'ї: чоловіки вважають їх жінок міцними, більш потужними і амбітними.





На цьому фоні з'явилася різка зміна поведінки більшості чоловіків: представники сильної статі буквально давали і часто навіть при вирішенні проблем тріфтингу, вони віддають перевагу давати смоли своїм дружинам.





Нерідко чоловіки так болючі сприймали жіночу домінантість, що вони покривали гіпохондрія. Незабаром обсесивні думки дійсно привели до серйозних недуг.





Тому, якщо жінка не має непоганих причин залишити своє ім'я покоївки, краще слідувати свинцю чоловіка. Він обов’язково зустрінеться, коли він бачить нові документи дружини. Нова дружина буде відчувати, що вона зараз одружена.





Ми хочемо, щоб всі наші сімейні читачі довгий рік одруженого життя і безмежне розуміння! Нехай благополучно обходити будинок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное