Мистецтво виготовлення їстівних ялинок

Традиційно, моя родина. Новорічна прикраса столу Наведено особливу увагу. Після того, щоб відпочинок був дійсно успішним, ласощі повинні бути не тільки смачними, але і красивими. З кожним роком місяць до Нового року я вже починає думати через меню і дизайн новорічних ласощів.

Яка причина вечері, стільниця Завжди розрізаємо овочі, сир і ковбаси. А якщо у вас немає бажання шукати рецепти деяких складних страв, то я раджу здивувати своїх гостей ялинками. Я впевнений, що в цьому році всі мої гості оцінять цю ідею.

У вигляді ялинки можна подавати будь-які - сири і ковбаси, фрукти і овочі, і навіть печиво. Рамка може бути з грубого дроту, картону або звичайної моркви, а так само кріплення - зубочистка.

Редакція "Сайт" Я приготував 11 їстівних варіантів для вас. Різдвяна ялинкай Після всього, ріжучий, щоб зробити красиву, дуже простий, і ефект буде приголомшливим.

  1. Огірок дерево
    Досить процідити огірок і погладити всі лоби на дерев'яному мечі, щоб отримати оригінальну закуску для святкового столу. Оздоблення імпровізованої ялинки може бути шматочками болгарського перцю, томата та сиру. р.



  2. Нарізка на дверцят
    Для святкового новорічного нарізання у вигляді ялинки можна використовувати не тільки велику страву або лоток, але і дерев'яна обробна дошка.



    Помилки Я візьміть цю форму дизайну.



  3. Сирне дерево
    Просто порізати сир на скибочки і, як варіант огірка, пропустити сир через дерев'яний меч.



  4. Різдвяний квітковий салат
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



  5. Смачне дерево
    Відмінне рішення для фуршету!



  6. Декорація рослинного різання
    Кілька варіантів оформлення рослинного і плодового різання, які обов'язково прикрасить ваш новорічний стіл.



  7. Фруктове різдвяне дерево
    Дуже барвиста композиція вийде, якщо ви зробите ялинку з фруктів і ягід. Як основу можна взяти половину яблука і моркви, з'єднуючи їх з дерев'яним мечем. Для формування самої ялинки потрібно вставити зубні палички в моркву, як гілки ялинки, а потім нанизувати різні ягоди і скибочки фруктів на зубні палички.





  8. Дерево полуниці
    Смарин картонний конус з гарячим шоколадом, а потім приклеїти полуницю на шоколад (хоколат використовується як клей).



  9. Для любителів суші.
    Якщо замість традиційних новорічних страв ви вирішили зробити суші, обов'язково приділіть увагу цьому послузі.

    А зверху можна прикрасити яскравими зірками з моркви і буряків.

    33247623



  10. Для вегетаріанців.
    Великий приклад створення дерева з овочів. Ну і в другому варіанті вам не потрібно бути мудро на всіх - викласти зелень і вироби на площині, додати соус в окрему страву і безпечно подавати цю красу на новорічному столі.



  11. Солодка ялинка
    Цей варіант сподобається всім любителям імбирного печива! Для цього необхідно випікати печиво у вигляді п'ятикутної зірки різних розмірів. З одного боку печива нанесіть кольорову глазур (зелену), а потім акуратно покласти печиво в стеку.

    Або ви можете зробити вафельне дерево, як це. Все, що вам потрібно, є вафельні стаканчики, крем або глазур і шоколад M&M.







Подаємо столик на святкову вечерю неймовірно приємним і цікавим заняттям! Я хочу порадувати родичів не тільки смачною вечерею, а й фантастичним декором. Саме тому я пропоную вам ознайомитися з 12 ідеями про те, як прикрасити стіл на святкову вечерю.



Будь-яка господиня може реалізувати свої творчі здібності, вам просто потрібно. Як можна побачити, навіть дрібне різання може перетворитися в роботу мистецтва. Щоб зробити це, просто дозволити собі показати уяву і сміливо здивувати своїх гостей цього Нового Року.

Ви любите ці чудові ідеї? Один погляд на такі красуні дроли! Покажіть ваші друзі це вражаюче. ЗакускаДякую за це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное