Я забираю рецепти на Новий рік М'ясо, до речі, не обов'язково, адже собака Землі, що означає...

Незважаючи на те, що дзвіночки поза вікном ще не кільце, я вже планую новорічні свята. Як цього року проходить Собака ЗемліЯ хочу порадувати її і принести удачу до нашого будинку.





ДепозитФотогалерея

Багато людей думають, що це суперстition, але я не бачив нічого дивного про це. Для мене, щороку, як новий квест – нові плани, старі традиції та ретельне приготування. Особливе місце в плануванні Новорічне менюй

Кожен пише, що необхідно варити виключно м'ясні страви в рік собаки, але це не зовсім так, собака є Земляним! елемент атаки є землею, і все, що виростає з землі під її захистом. Я чекаю відвідати сестру, яка була вегетаріанська протягом 14 років, і мій мати швидко. Тому мій новорічний стіл буде адаптований для всіх близьких і, сподіваємось, що все вийде дуже смачно!

Я не схожа на новорічну майонезну солоду, тому рекомендую приготувати прості і легкі страви на новорічну вечерю. Ви можете зробити красиві м'ясні або сирні нарізки, овочі на грилі або свіжому вигляді, гарнір запеченої картоплі, для десерту - фруктів. Випічка, торт, торти та солодощі повинні залишити на Січень 1.





Новорічне меню дуже важливе вечіркаВарто в стриманих і спокійних тонах. Зверніть увагу на скатертини жовтого, золотистого кольору або коричневого відтінків. Уникайте червоного в дизайні, але свічки будуть дуже корисні. Подбайте про фігуру собаки, які слід розмістити в центрі столу.

Чарівні тартлети Час приготування 60 хвилин.

А замість традиційних сендвічів раджу приготувати смачні тарлети з сиром, грибами, помідорами. Що стосується начинки: це може бути будь-яка, варіації вітається. Єдине, що вам потрібно, - це форма. Ви можете використовувати спеціальні або зробити з силіконовими формами для кексів.

Тест інгредієнти
  • 150г борошна
  • 100г холодного масла
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. холодної води
  • щіпка
  • мастило


Наповнення інгредієнтів
  • 400г м'який сир або сир фета
  • 3 яйця
  • 500г томат
  • сіль, перець, спеції за смаком


Приготування



Спочатку зробіть тісто: натирайте масло на тертці, додайте борошно, сіль і перемішуємо крихке тісто. Додайте яйце і холодну воду. Зберігати заміс до тих пір, поки тісто перестає липатися до рук, можна додати трохи борошна або води при необхідності. Додайте в холодильник на півгодини.

Поки тісто охолоджують, починають начинку. Збийте яйця, додайте сир, сир і сіль з улюбленими спеціями. Змастити форму маслом і розподілити тісто приблизно на половину сантиметрової товщини на дні і краях. Обробіть дно виделкою, викладіть начинку на 2/3 форми, помістіть помідори в центрі. Випікайте в духовці близько 30 хвилин на 180 градусів.

Прикрасити тарлети на свій розсуд, будь-які зелені підійдуть. Замість томата можна використовувати гриби, овочі, маслини, хребта, рибу. Експеримент, це універсальний рецепт, він може бути змінений для себе.



Фрукти з оселедцем і буряковим песто Час приготування - 30 хвилин.

Це чудова заміна на традиційне пальто. Дуже простий і неймовірний смак! Найбільша складність - випікати або варити буряк.

інгредієнти
  • 3 маленькі буряки
  • філе
  • 1 житній хліб
  • 1 невелика цибулина
  • 1 зубчик часнику
  • 1 склянка горіхів
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. оцту або лимонного соку
  • 0,5 ч.л. цукру
  • перець, сіль за смаком






Краще запікати буряк або заварити їх заздалегідь. Поставте горіхи в каструлю 3 хвилини, остудіть. Змішайте в блендері всі інгредієнти, крім цибулі і оселедця. Висушений хліб в тостері або сухій сковороді. Поставте буряковий песто на ньому, і шматок риби зверху, прикрасить цибулю, зелень. Для вегетаріанської версії не використовуйте рибу, але прикрасить тост з тоститим гарбузовим насінням.



Салат "Різдвяні" час приготування - 30 хвилин.

інгредієнти
  • 1 гранат
  • 10 безшовних маслин
  • 200г м'який сир або моцарелла
  • 3 середні помідори
  • 1 невеликий Пекінська капуста або будь-який зелений салат, arugula
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст. гірчиця в зернах
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 0,5 ч.л. цукру
  • сіль


Приготування



Салат краще варити безпосередньо перед подачею. У великій пластині покласти подрібнені листя салату. Якщо у вас є пекарська капуста, нам потрібно тільки її верхню зелену частину, відокремити її від білого центрального вени. Нарізати помідори на 8 штук, оливки в колах, сир в кубиках. Посипати насіння гранату зверху.

Змішайте окремо вершкове масло, гірчиця, сіль, цукор і лимонний сік. Просто перед подачею салатних полів з цією заправкою.



Новорічний салат з прратами Час приготування 60 хвилин.

Цей салат приходить в порції, але я раджу зробити його на великій платі, як справжній торт! Дуже смачний, і головне доступний кожному.

інгредієнти
  • 4 середня картопля
  • 1 л. вершкового масла
  • 1 солоний або свіжий огірок
  • 1 може оливок (250г)
  • 2 ст. кунжуту
  • зелений
  • сіль






Зварювання картоплі в однорідній або запікати в духовці, остудити і натерти на великій тертці і покласти на плоску пластину, сіллю. Переверніть половину спрату на шматочки середнього розміру і покладіть зверху картоплю. Покрийте шпроти іншим шаром картоплі, солей і досить кілька полів олії шпроти.

Вирізати огірки смужками 2-3 см, вони стануть наступним шаром. Покрийте їх картоплею, над яким набивають маслини і посипте їх кунжутом. Прикрасьте зеленню і цільними шпатами! Спробуйте формувати шари рівномірно, не зменшуючи їх діаметром.



Рульова керма в духовці Час приготування - 3 години.

Не можна занадто лази варити м'ясо за цим рецептом. Це стане справжньою прикрасою столу, потрібно випікати його тільки годину, м'ясо виходить на ніжку навіть при початківцях кулі. Як гарнір, рекомендуємо використовувати запечений або варений картопля.

інгредієнти
  • 1 низькожирний свинячий керма вагою 1,5 кг
  • 50г спеції для м'яса
  • 3 великі цибулини
  • 1 голова часнику
  • 1 ст.л. сухої гірчиці
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 100 мл соєвого соусу
  • 1 ст. л. бальзамічного оцту або лимонного соку
  • 1 ст. л. мед
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ст.л. солі


Приготування



Прийміть маринад готовий. Краще засолити рульове колесо в плівці або сумці, щоб добре поглинати аромат спецій. Змішайте всі інгредієнти, крім часнику і цибулі. Помістіть кілька шарів харчової плівки на столі, покладіть на неї цибулю наріжте кільцями. Порубати м'ясо в різних місцях ножем, посипати всі зубчики часнику і ретельно рубати маринадом. Обгортання рульового колеса в плівці з цибулею, покласти в чашу або сковороду і покласти її в холодильник на добу.

Випікайте м'ясо в духовці на 200 градусів 1 годину. Потім знизіть температуру до 140 і протримайте 2-3 години. Поверніть м'ясо до іншої сторони кожні півгодини. Визначити готовність страви ножем - м'ясо повинно бути м'яким і добре відокремленим від кістки.



Курячі крила з апельсинами Час приготування - 40 хвилин.

Дуже простий рецепт, мій улюблений на більшості свят. Запашна страва, смачна і красиво виглядає.

інгредієнти
  • 1кг курячі крильця
  • 1 сумка спецій для курки без солі
  • 1,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. турмеричної
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст.л. меду або цукру
  • 4 апельсини


Приготування



Спочатку готують маринад: вичавити сік від 2 апельсинів, додати спеції, сіль, мед, вершкове масло до нього. Маринте свої крила не менше години. Помаранчеві апельсини залишають, зрізають скибочками. Помістіть крила по черзі з помаранчевими скибочками. Випікати в духовці 25-35 хвилин при температурі 180 градусів.

Час приготування шоколадних фруктів становить 20 хвилин.

Напередодні Нового року в шлунку є невеликий час і місце. Шоколадні фрукти ідеально підходять для легкого десерту, а їх приготування не вимагає багато часу. Використовуйте скибочки мандарину, ківі, банана та будь-які інші улюблені ласощі. Можна посипати шоколад з горіхами, зробити плодові шашлики, мільйон варіантів.





Новорічне меню на рік собаки Він може бути дуже різноманітним. Головне, щоб знайти час, щоб підготувати все заплановане. Не пропустіть на маслини, хутряні пальці та ікра сендвічі, ви завжди можете знайти оригінальний рецепт, який буде любити у вашій родині надовго.

Я обов'язково підготував великий торт на Новий рік, він просто прикрашений в сім'ї. Що потрібно для святкового столу?

Покажіть цю статтю друзям, вони обов'язково сподобається рецептам смачних і простих новорічних страв.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное