Лайма Вайкул розкриває основні секрети її вічної молоді та краси. Все про ...

Завжди посміхаючись, життєрадісна і маленька таргія - це те, як кожен знає співачки Laima Vaikule. З цієї жінки завжди оманить якийсь освічений світло, трохи приємна енергія, яка просто не може залишити нікого байдужим. Якщо ви подивитеся на цю жінку, ви не можете сказати, що вона 63 років. Кожен хотів би виглядати те ж саме в своєму віці!





І новинна кімната. "Сайт" Буде Секрети краси та здоров’я Відомий співак.

Не так довго, Laima Вайкул публікується на фото Instagram з Верою Brezhneva, якою вона зустрічалася за сценаріями одного з концертів. Не вдягнувшись на всіх влових, але все ще виглядає дивовижним. Вентилятори співачки захопили свою невагому красу і сказали, що Vaikule виглядає одночасно, як Brezhneva, який, до речі, всього 35.





У одному інтерв’ю вона запитала, що її секрет до молоді. Коли запитав про секрет краси, я відразу ж маю ще одне питання: краса, що ви йдете? Краса в поведінці, в порядку говоріння, переміщення. Талант - краса. Людина з правими рисами обличчя і консервованим тілом, але порожня всередині, непереборна - пуф, співачка відповів.





Це гарне слово! Але все ж співак не заперечує те, що піклуючись про себе і постійно тримає форму для кожної жінки. І вона переглядає. Багато хто каже, що це все про пластичну операцію, гроші, послуги косметолога. Так, немає сумнівів, що багато жінок мають можливість дивитися 25 в будь-якому віці. Але це не просто.





Не кожна жінка понад 40 років, навіть якщо вона може дозволити собі пластикові і дорогі косметичні процедури, має таку паску талії, тоноване тіло і таке живо світиться в очах, як Laima Vaikule. Вона не приховує її. молодість Він щасливий поділитися своїм шанувальникам.

р.



Ми завжди сказали, що головний секрет її стрункості і краси є голодуванням. Жінки запевняє, що завдяки цьому організм позбавляє від усього зайвого і непотрібного, і всі захворювання відступають себе. «Сімейний день, пити тільки воду, чай, каву і нічого не їсти. Якщо це не працює, я на мій дев'ятий день дієти.





З дев'ятого дня дієта давно відома. Він лежить в тому, що перші три дні потрібно їсти тільки рис без солі і олії, можна додати тільки соєвий соус і спеції. На наступні три дні тільки куряче м'ясо, але не шкіра, і за останні три дні тільки яблука. В результаті можна втратити кілограм на добу.

Ліма говорить, що навіть якщо вона не турбується додатковими фунтами, вона старить принаймні один тиждень. Не складно і варто забувати про те, що ви відчуваєте вранці.





Вона постійно дивує себе - не курить, не п'є, робить спорт і отримує достатньо сну вночі. Її зовнішній вигляд завжди ідеально підходить, вона має красиву (навіть якщо вона дивиться) зачіска, манікюр і головне - її неперевершені наряди. Вона завжди стильно одягнена, в своєму конкретному вигляді, але виглядає красиво.

р.



«Мій зовнішній вигляд дуже залежить від сну і способу життя. Вони кажуть, що до 30 років ми живемо на кредит від власного тіла, і це з нами для відпочинку століття. У той час, коли однолітки активно витрачали внутрішні ресурси, я врятував свою міцність, говорить Лайма Вайкул. Можливо, це весь секрет - захистити ресурси вашого тіла і не витрачати їх.

Якщо ви любите цю чудову пораду, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное