10 швейних трюків від досвідчених рукодільниць. Вимкніть це не так складно!

Тут є такі тонкощі і мудрість в пошиття, до якого іноді важко досягти себе, і тут вони допоможуть. Навігаціяй Ви бачите один і дивно, чому він не прийшов до вашого розуму.

Подруга матері Аун Катя – один з цих майстрів. Через пробну і похибку вона знайшла способи, в яких навіть найскладніші речі в пошитті стають чіткими і простими.

Після того, як я дізнався про це. АксесуариЯ зрозумів, що це просто знайти. Тепер для мене прикріплюємо гачок до шуби або фурнітуру спідниці навколо фігури більше не виклику, і це дрібно.

Домашнє пошиття - чому редакційна колегія "Сайт" підготовлений 10 пошиттяЯка кожна рукодільниця повинна знати. Працює навіть новачкам!

  1. Тепер на швейній машині виконується більшість швейних робіт. Але є моменти, коли не обійтися без рук і навичок. Як пошити гачки. Для того щоб пришити гачок, необхідно використовувати тонку нитку відповідного кольору і тону, яку вибирають з урахуванням кольору тканини. Потім встановіть місце кріплення фітингів.

    Сукні гачки так, щоб верхня частина кріпиться тільки кількома стібками, а ніжки гачка повинні розташовуватися обов'язково на тканині або всередині вигину шва.





  2. Таким чином, можна легко і плавно стекти і пришити складки. Таким чином, складки не відбігаються, їх слід закріпити стрічкою фарби, а потім пришивають уздовж поперечних талонів між смугами стрічок. р.



  3. Дуже дякую! Якщо ви маєте справу з важкими тканинами для пошиття, в якому потрібно зробити товсті шви, на вашу допомогу прийде шматок прозорого пакета. Голка ковзає краще на ньому, ніж на трасі.



  4. Але тканини ніжні, на яких нога не ковзає, легше пришивати, клеїти на підніжках стрічкою. Звичайно, живописець, бо він знімається без слідів. р.



  5. Цей розчин корисний всім тим, хто втратить необхідні інструменти в потрібний час. Для ножиць для ниток завжди під рукою приклеїли пластиковий гачок в зручному місці на машинці (такі гачки вже продаються з липким шаром).



  6. Так що шпильки не розсипають на столі, досить приклеїти пару магнітів на задню частину каструлі.



  7. Як визначити правильне розташування вашої кишені. Точне розташування вказується на схему за одиницю (1 = 2,54 см), решта легко розраховується.



  8. Зручний спосіб. фрірол Вона була швейною машиною. Про нас



  9. Іноді легше підійти спідницю на малюнку без витягування. Для цього, до спини спідниці, шовний ремінь і вставте широкий гумка.



  10. Чудова ідея для ножиць, які рубають пальцями. (доб. 3)





Я пропоную вам познайомитися з 10 більш корисного життя хакі, з яким пошиття буде цікавим, цікавим і найголовнішим, просто. Похило приймає ці прості трюки, і питання пошиття і ремонту вашого улюбленого одягу перестане бути проблемою для вас.



Кожна рукодільниця має власні хитрощі та спеціальні секрети легалізаціяй Я буду щасливим, якщо ви можете розповісти нам про те, що ви використовуєте. І не забудьте поділитися корисними порадами з друзями, вони будуть вдячні Вам!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное