«Це злочин, який займався улюбленим в лікарні, в серйозному стані». – Олександр Рознебаум Люди втратили свою славу!

Допускаються моральні межі, які ніхто не допускається. Особливо це стосується здоров’я та особистих трагедії. Але, алас, у нашому світі з ринковими відносинами, антифікація грошей знищує всі моральні засади. Неприємний доказ цього був фото бездоповідної Олег Табакова У лікарні, що вирушила через Інтернет. Цей акт журналіста-гіф’єра різко критикував музикант Олександр Рознебаум та інші артисти.





Як ви знаєте, кілька днів тому в лікарні був улюблений Олег Павлович. Дружини 82-річного актора і лікарів говорять про стан тяжким. Проведено операцію, після чого Художній керівник Московського художнього театру ім. Чехова на базі інтенсивного догляду. Один з російських телеканалів вирішив таємно перевірити здоров’я художника. Що відбулося, редактор розповість вам. "Сайт"й Ми також розповімо про кіберетики, які потрібно знати про наш цифровий світ.





Сучасна етика Журналіст занурився в інтенсивний догляд за ліжком без допомоги Олег Павлович Табаковй Він фотографував художника, загорнуті дроти пристроїв, і його життєві ознаки, а потім дайте їй все в Інтернеті. Коли цей жах виловив око Олександра Рознебаю, музикант не міг містити його Він також просив кореспондента Комсомолки, щоб зв'язатися з ним, щоб висловити свою точку зору на таких зйомках.





«Я був на екскурсію, коли мене надіслав. Я відразу ж назвав телеведуча Олени Малишева і сказав, що це було катастрофою. Що відбувається в нашому житті? Це просто за добро і зло! Ми працюємо протягом багатьох років тому, що пацієнти можуть відвідати інтенсивний догляд. Дозволено. Це добре.





Але хтось пішов з телефону і прокоментував все: сам актор і навіть монітор, який показує параметри життя Олега Павлича. Неправильні лікарі. Погані люди, щоб покласти його м'яко, ті, хто поставив ці постріли, вішали їх в Інтернеті, давали їм на телебаченні.





Коли Принцеса Діана була залучена до смертельної аварії, жодна публікація опублікована фотографіями її тонованого тіла. Тут було багато фотографів. Який Табаков продемонстрував у цій формі, з точки зору людства, тільки злочин. Щоб запобігти виникненню в природі, потрібно зробити щось для того, щоб запобігти виникненню.





Я хотів би нагадати вам ще раз, що ми не повинні кинути медичні установи, які, за законом, відкриті двері для родичів пацієнта. І винні ті, хто публікує такі фотографії. Великий чоловік, улюблений людей в найскладнішому стані, і в такому вигляді, в такий час. Це поза людським розумінням. й





Ми повністю згодні, що такі засоби, як журналісти. Це особиста трагедія для художника і його сім'ї, не громадської. І в цілому, є така, як кіберетика - філософське поле етики, що вивчає поведінку людини в Інтернеті і на інформаційних порталах для розробки певних правил їх використання. У багатьох країнах, це велике значення і контролюється через спеціалізовані органи.




Cyberethics досліджує, чи є законним для трансляції особистої інформації про інших людей в Інтернеті, таких як їх поточний місцезнаходження, чи повинні бути захищені користувачі від помилкової інформації, яка володіє цифровими даними (музика, кіно, книги, веб-сторінки) і які користувачі мають право на це зробити, і чи є доступ до Інтернету є основним правом кожного.





Доступність, цензура та фільтрація інформації підвищують багато етичних питань, пов’язаних з кіберетики. Наявність цих питань продовжує оскаржувати наше розуміння конфіденційності та секретності, а також впливає на нашу участь у суспільстві. Cyberethics базується на Кодексі використання інформації. Ці вимоги були запроваджені Міністерством охорони здоров’я та людини США у 1973 році.

  1. Чи не повинні бути системи, які накопичують особисту інформацію, саме існування якого є секретом.
  2. Кожен повинен мати можливість контролювати те, які дані зберігаються в системі і як він використовується.



  3. Кожен повинен бути в змозі запобігти отриманню інформації з одного призначення.
  4. Кожен повинен мати можливість виправити інформацію про себе.
  5. Будь-яка організація, яка займається створенням, обслуговуванням, використанням або поширенням інформації, що містить персональні дані, повинні забезпечити, що ці дані використовуються тільки для цілей, для яких вона збирається і бере на себе заходи проти її зловживання.





Важливо поважати себе і інших, і Етикети і будь-який інший. Так, ми маємо право вільно говорити та отримати доступ до інформації. Але наші права обмежені, якщо ми порушуємо інші. Ви повинні розуміти, що є речі, які не призначені для отримання грошей. Ви ніколи не знаєте, що з вами трапиться ваша родина.

Ми сподіваємося, що неприпустимі журналісти будуть патологізувати свої дії і ніколи не будуть робити це знову. Поділіться цією інформативною статтю з друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное