Як Трансформувати Старі Valenki

Зима прийшла і холод прийшла з ним. Для того щоб не замерзнути, збирайтеся працювати або прогулятися по сніжних вулицях, обов'язково подбати про теплих і комфортних взуття.

Так сталося, що щороку я купую нову пару завантажень, і вони, на жаль, не так тепло, як хотілося б, і їх міцність з часом залишає бажати кращого.

Але моя сестра Ілона знайшла рішення, яке радувало не тільки мене, а й рідних. Ілона приніс додому на тиждень тому. сірийЩо здивувало всієї родини. Але після того, як вона покрила черевики з клеєм ПВА і пофарбувала їх акриловими фарбами, туфлі не були визнані, і не обмежувалася нашим захопленням!





Звісно, з часу неможливі, черевики вважали найбільш комфортним типом взуття на зиму, але останніми десятиліттями вони захоплювалися на фоні, вони заміщалися більш легкими і вологоміцними взуттями. Багато людей пов'язують їх з традиційним сільським стилем одягу, але що змінилося з 2016 року.

Сьогодні жіночий розпис valenki користується великою популярністю. У таких моделях головний акцент не на собі взуття, але на вибір кольору. Ви можете купити, як сестра, найбільш звичайні черевики з грубої вовни або похмурого кольору і доповнювати їх цікавим принтом або яскравим малюнком. Довірте мене, ніхто не може ходити по-дівчині в такому незвичайному взутті.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" У мене є 11 ідей якомога простіше. ВаленсВони самі модні туфлі це взимку. Унікальна річ для пені!

  1. Щоб створити таку красуню, вам знадобиться клей ПВА, який потрібно ретельно накрити чоботи так, щоб фарба не вбирається в матеріал і лягає рівною на в'язкій поверхні. Потім, коли клей повністю висохне, з милом або олівцем необхідно намітити малюнок. Після цього скопіюйте картину кальмарами, перенесіть на другий завантажувальний та, головне, фарбуйте як малюнки з акриловими фарбами.

    Важливо після того, щоб прасувати черевики через тонку тканину. Після висихання акрилові фарби набувають більш насиченого кольору.





  2. Найпопулярніші теми для розпису черевики - квіти і фрукти. З таким принтом, навіть черевики стають неймовірно стильним і жіночним взуттям. Р



  3. Валенка з зображенням Санта Клауса, оленя, сніговика або такі милі сніговики стануть відмінним доповненням до вашого святкового образу.



  4. Це як ви можете зробити унікальний дизайн речі з звичайних черевики!



  5. Речі в стилі сім'ї виглядають нитки, що з'єднує батьків і дітей ще більш міцно, створює своєрідну ауру в сімейному середовищі. Кожен учасник сім’ї може впевнено сказати: «Ми команда!»



  6. Новинка останнього сезону були дизайнерські розмальовані черевики з 3D зображенням. Майстри фарбують цілі фотографії з тваринами, птахами або анотаціями. Він дивує дивовижне, не це?



  7. У модній темі цієї зими були персонажі мультфільму «Хайдж в тумані».



  8. Дівчата вибирають квіткову тему, тому що такі відбитки подарують жіночність, краса, романтика.



  9. Чудова модель для маленьких.



  10. А також такі черевики можуть бути відмінним подарунком для близької людини.



  11. Таке взуття гідне справжньої принцеси або снігової покоївки.





Я також запропоную вам ознайомитися з чудовим вибором наймодніших і вишуканих нових взуття на зиму 2017-2018. Я сподіваюся, що вам подобається ці моделі!



Картини чоботи Це не масово виготовлене взуття. Кожна модель прикрашена вручну, що означає це унікальний. Однак можна зробити таку красу своїми руками або замовити такий виріб від досвідчених рукодільниць. Після всього, завдяки популярності красивих завантажень, багато майстрів пропонують послугу живопису на них.

Що ви думаєте про це взуття? Бажаєте бути власником такої пари?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное