Якщо ви зайняти, читайте це прямо зараз! Я не дивно, чому не вистачає часу на найважливіші речі.

«Чи не раз, і ми повинні страждати, нічого не станеться без мене, нічого не станеться без мене ...» sang Andrei Mironov. Немає нічого, здається, змінити. Ми всі безкінечно поспішаємо десь, ми щиро хвилюємо, що нічого не вистачає часу, ми не знаємо, як правильно допитувати і захистити наші нерви. Ви втомилися щодня, але не встигли. Як знайти час?

р.



"Сайт" Він ділиться з вами сучасною парою про найцінніші речі - час. Якщо це важко.

«Сатан назвав світовий конгрес демонів». «Ми не можемо заборонити самовдосконалення. Ми не можемо припинити їх від читання і стати свідком. Ми не можемо запобігти доступу до знань своїх предків. Як тільки вони встановлюють з'єднання з сім'єю, ми відразу ж втратимо силу над ними.

Так нехай вони роблять те, що вони хочуть, але ми покажемо їх час, і вони ніколи не зможуть поліпшувати продумано. Що потрібно робити. Ви повинні отримати в дорозі з ними всюди і зберегти, що з'єднання триває протягом дня. “Як ми робимо це?”

доб.



«Замовити їх з тріфлами і викликати багато способів зайняти їх думки з усіма непотрібними речами. І найголовніше, надихаючи їх шукати матеріальні багатства і збагачення. Додайте їм можливість заробити якомога більше грошей, купувати автомобілі, квартири, котеджі.

Нехай вони заробляють більше і більше грошей, щоб піти в ресторани і кафе, купити дорогий, модний одяг, зробити дорогий ремонт в квартирах і облаштувати їх модними меблями. Зацікавити їх для проведення, проведення та запозичення, позичальника, взяти багаторічний кредит. А коли вони ігнорують бажання особистого збагачення, вони більше не потрібні. особистісне зростання і саморозвиток...





Зробіть свої дружини, щоб піти на роботу, і їх чоловікові працювати 6-7 днів на тиждень на 10-12 годин на добу, щоб вони встигли подбати про своїх сімей і підняти їх дітей.

Не дозволяйте їм витрачати час на своїх дітей, щоб їх діти від ранку до ночі на вулиці і подружилися з поганими компаніями, потім вони зупинять навчання і нічого хорошого прийдуть з них. Їх сім'ї розпадуть, і вони стануть самотніми, і ми допоможемо їм пити з гранату.





Стимулювати свої розуми, щоб телебачення і комп'ютери в своїх будинках працювали весь час. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Заблокувати свої думки. Помістіть багато журналів і газет на столиках в кафе.

Побалуйте свої думки з новинами та рекламодавцем 24 години на добу. Давайте подивимося море векселів уздовж шляху. Заповнювати свої папки з рекламними оголошеннями, каталогами поштових замовлень, новинками та пропозиціями безкоштовних товарів, послуг та помилкових сподівань.





Покажіть худі, досить моделі в журналах і на телевізорі, щоб їх чоловік вірить, що зовнішня краса є найважливішим. Зробляйте їх нещасливими дружинами.

Зробіть свої дружини занадто втомилися, щоб любити своїх чоловіка. Якщо вони не дадуть чоловікам любов, то чоловіки почнуть шукати в іншому місці. Швидко. знищити своїх сімей!





На Різдво і Великодні, відволікають їх святковими снівами, концертами на телебаченні і п'яні свята, щоб вони не навчать своїх дітей істинне значення цих свят. Навіть якщо вони повертаються на відпустку. Ми впевнені, що вони завжди зайняті.

Так що у них немає часу і енергії йти на природу і помилуватися створенням Всесвіту, співом птахів, зеленої трави, мусмуром потоку ... Замість, надсилайте їх на парки розваг, спортивні заходи, ігри, концерти та фільми. І дайте їм все бути завжди зайнятими, зайнятими, зайнятими!





Навчіть своє життя так багато «добрих» речей, які не встигли шукати сили з Всесвіту. Незабаром вони будуть жити і працювати, спираючись тільки на себе, ослаблюючи їх здоров'я і сім'ї для свого бізнесу і грошей. Це буде працювати!

Це був великий план! Демонстрації, які походять на місію, змушуючи всіх, хто живе всюди, щоб бути більш зайнятими і кидати назад і вперед, залишаючи менше часу для себе і їхніх сімей.





Секрет щасливого життя Про нас Не намагайтеся досягнути успіху у всіх сферах. Спробуйте переглянути пріоритети з часу: гроші, сім'я, здоров'я, саморозвиток. Одну область часто вимагає більшої уваги в обумовлений час, ніж інші. І не забувайте, що виходячи з успіху ви можете в миттєвому повороті від цілеспрямованої людини в керований коней.

Чи вдалося диявола в своєму розумному дизайні? УВАГА! Якщо ви занадто зайняті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное