Японський гастроентеролог: «Стоп пити тонни таблеток, щоб бути здоровими, вам не потрібно це взагалі! й

Японці є народом центарів. Вони чудово виглядають навіть у віці і мають відмінне здоров'я. Яка причина? Одним з найважливіших чинників є збалансована дієта.





Редакція "Сайт" Я вирішив поділитися з вами порадою відомого японського гастроентеролога Хіромі ShinyaЦе допоможе зберегти здоров'я протягом багатьох років.

Принципи належного живлення Хіромі Shinya Відомий японський лікар з більш ніж 40-річним досвідом роботи. Його роботи присвячені принципам належного харчування, завдяки яким можна поліпшити здоров’я. У своїх книгах він пофарбував всю програму, яка навіть знаменитостей використовує. Він стверджує, що ви можете відновити здоров'я без використання будь-яких препаратів, але тільки шляхом перегляду дієти.

8623535



Що рекомендує японський лікар? Перший крок, щоб поліпшити тіло, на його думку, повинен бути відмовою від шкідливих звичок. Крім того, він стверджує, що використання продуктів тварин негативно впливає на стан здоров'я.

Цей список також включає молочні продукти. Вони містять окислені жири, які, потрапляючи в кишечник, підвищують кількість шкідливих бактерій. Це призводить до утворення токсинів і вільних радикалів, які можуть викликати захворювання, такі як рак і діабет.

р.



Лікар не говорить про те, що слід повністю відмовитися від м'яса, він стверджує, що набагато важливіше встановити право співвідношення в раціоні. Він радий балансувати раціон, щоб м'ясо не більше 10-15%, а рослинні продукти - 85-90%.





ДепозитФотогалерея Правильне співвідношення продуктів харчування в раціоні
  1. Виноград - 50% дієти
    Вони повинні бути в раціоні, оскільки вони містять клітковину і багато мікроелементів, які необхідні для організму людини. Щоб отримати максимальну користь від злаків, потрібно використовувати їх в неочищеній формі, наприклад, нешліфований рис. Все завдяки оболонці, яка тільки в неочищених зернах. Захищаючи вуглеводи, що поглинаються занадто швидко, тим самим сповільнюючи процес засвоювання їжі.



    ДепозитФотогалерея

  2. Фрукти і овочі - 35-40% дієти
    Незамінне джерело клітковини, вітамінів і мікроелементів, необхідних для нашого організму. Найкраще використовувати їх сирою, тому що термообробка знижує кількість вітамінів.

    ДепозитФотогалерея

  3. М'ясо - 10-15% дієти
    Причина, що м'ясо виділяється таким невеликий відсоток, що наше тіло витрачає занадто багато енергії на травлення. За словами японського гастроентеролога, вживання м'яса призводить до швидкого старіння організму. Він консультує заміну м'яса з рибою, оскільки містить більше поживних речовин і легше перетравлювати. Існує проста схема, яка допоможе розрахувати необхідну кількість м’яса або риби в день: за кожну кілограм ваги – 1 грам білкового продукту.

    р.



    ДепозитФотогалерея


Рівно важливо Хіромі Shinya Розглянуто відторгнення молочних продуктів і жирних продуктів (маргарин, майонез), тому що не приносить ніяких переваг і може сприяти розвитку різних захворювань. Він також рекомендує зупинити прийом їжі на бігу, тому що будь-яка їжа повинна бути ретельно просіяна. Так тіло буде легше перетравлювати їжу, і ви будете їсти набагато менше.





Гастроентеролог надає почесне місце в його системі до споживання води. Варто відзначити, що він радить пити тільки артезіанською водою, а не з чайника і, звичайно, не з крану. Вода повинна бути п'яна вранці до сніданку. І не занехтувати сніданком в будь-якому випадку, оскільки ранковий прийом сприяє відтіканню жовчі, що накопичився протягом ночі.





ДепозитФотос Хіромі Shinya говорить, що вода зволожує слизові оболонки, підвищує імунітет і захищає організм від вірусів. Якщо людина не вистачить води, то слизова оболонка висихає, що знижує її захисні функції і різні бактерії і мікроби вводять організм. Він радий споживати воду за наступною схемою: 500 мл перед сніданком, обідом і вечерею. Вода повинна бути при кімнатній температурі.





Відторгнення шкідливих звичок і збалансований раціон є запорукою здоров'я протягом багатьох років. Це досить логічно, що завдяки такому стану здоров'я поліпшить, організм прийде до тону, і вам більше не потрібно ніяких препаратів.

Вчені навіть запропонували принципи належного харчуванняВи можете змінити свої гени. Що таке, як правильно споживати продукти харчування, ви можете зробити здоровіше не тільки себе, але і наступні покоління.

Згода, ці рекомендації не так складні і не вимагають титанічних зусиль на собі, вам просто потрібно трохи поміняти щоденну дієту і придбати пару корисних звичок. Це дуже невелика ціна для здоров'я і довголіття.

Якщо вам подобається стаття, поділіться своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное