Святкові підприємства винахідливої господині

Щорічно, починаючи з перших днів грудня, готуємо до найдовшого свята для багатьох, подряпину голову. УвійтиМи можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Багато друзів з цієї нагоди мають новорічну традиція: купити подарунки в останні хвилини. Але такий номер не пройде, якщо ви хочете подарувати подарунок неповторним і незабутнім протягом тривалого часу.

Саме тому редакційна колегія "Сайт" Я приготував для вас 17 супер ідей подарунків на Новий рік, які можна зробити. магазиний Найкраще рішення для зимових свят!





  1. Горіхи зеленню
    А для любителів приготування, приємний подарунок вирощувати спеціально для нього пряні трави в красивих горщиках.



  2. Імбир
    Хто не любить смачні і ароматні пряники, якщо вони прекрасно фарбуються! Цей чудовий подарунок неодмінно заповнить будинок чарівною атмосферою свята.





  3. лаціна
    Виріжте заготовку з фанери, пофарбуйте акриловими фарбами, а потім виріжте лаком і закріпіть гаки - ви отримаєте не тільки красивий, але і дуже корисний подарунок.



  4. Стекти з цукерками
    Таке цікаве знаряддя буде радувати не тільки дорослим, але і дітям. Щоб зробити солодкі шишки, ви не будете більше 5 хвилин!

    р.



  5. Фетра іграшки



  6. Муга светр
    Навіть нова рукодільниця зможе зав'язати милий светр для муги, який додасть затишок і тепло будинку.

    12 мар 2020



  7. Сніданки
    Для створення цієї чарівної краси вам знадобиться: мініатюрні фігурки, маленька баночка, паєтки і вода з гліцерином.



  8. Домашнє мило
    Для виготовлення декоративного мила необхідно запастися на прес-формах, мильній основі (прозора і біла), а також купити барвники, ароматизацію, підготувати ємності для розчинення, обробної дошки, ніж, палички для змішування мила, медичного спирту і прозорої плівки.



    852580

  9. Співпраця з спільними фотографіями
    Я точно буду використовувати цю ідею. Я сподіваюсь, що мій чоловік цінує свої зусилля.



  10. Декупаж
    Створення стильних елементів декору в техніці декупаж не на всіх складних. Все, що вам потрібно, є клей ПВА, біла фарба на водній основі, серветки з малюнками або мережива, і, звичайно, вирішите, що ви прикрасить.





  11. Оригінальна листівка
    Незвичайні листівки можна зробити з папером, пряжею, намистинами, стручкою або мереживом.



  12. Декоративна панель
    Щоб зробити декоративну панель, потрібно: листкове тісто запікають в духовці, акварелі. р.



    Я дуже сподобалося, що з це мила собака.



  13. Баня бомбардувальник
    Щоб зробити ванну бомби самостійно, змішайте соду, лимонну кислоту, мед або крохмаль і ароматичні добавки.



  14. Продукція в підготовці машин
    Насправді, все не так складно, як це здається на перший погляд! Щоб освоїти техніку запікання, потрібно терпіння, точність і трохи часу на поїзд.





  15. Бальзам для губ
    Виявляється, що бальзам губ може бути виготовлений особисто - за допомогою воску, тертого какао, екстракт ванілі, лісового горіха, авокадо масло і долоню.



  16. Оригінальне дерево
    Можна зробити зелену красу практично з будь-яких матеріалів - картону, паперу, повсті і навіть макаронів. Головне - показати уяву! 9572.







Також я пропоную вам познайомитися з 6 важливими речами, які повинні бути зроблені до кінця грудня. Починайте новий рік з чистим шифером!



Я впевнений, що ці ідеї допомогли вирішити проблему. подарунок Новорічна ніч. І, як ви бачите, ви не повинні мати багато грошей для подарунків, тому що більшість цих варіантів можна легко зробити своїми руками.

Що ви зазвичай обираєте подарунок для вашої родини та друзів? Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися своїм досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное