Рецепт салату «Мадам» прямо з Франції

Що таке свято без салату? Але хто сказав, що він повинен бути багатокомпонентним і жирним салатам, які в поєднанні з іншими святковийВони псують нашу фігуру після святкового перекусу.

Я люблю Францію і все, що пов'язане з нею. І нещодавно після чергової поїздки до цієї чудової країни я приніс рецепт, який може добре конкурувати з традиційним Олів'є і оселедцем під шубою. Смак дивовижний, і головне – він не відновлюється взагалі.

А також, не хвилюйтеся, хоча це. салат У будь-якому локальному супермаркеті легко знайти всі продукти, і підготовка не більше 15 хвилин!

Салат з редакцією винограду та курки "Сайт" для вас рецепт низьких калорій "Мадам." Вишуканий смак без шкоди фігурі!

Французький салат Мадам



інгредієнти
  • 300г твердий сир
  • 500г квіш-міш винограду
  • 300г сосни консервовані
  • 400г куряче філе
  • 150г майонез (або йогурт)
  • 2 зубчики часнику


Підготовка
  1. Вимийте виноград і потім поріжте їх навпіл. Нарізати ананас і подрібнити сир. _ Новини



  2. Курячий філе відвар, а коли він охолоджує - розрізати його кубиками.



  3. Поставте інгредієнти в салатну чашу, потім додайте майонез або йогурт і ретельно перемішайте.



  4. Це, салат готовий. А якщо вам подобається часник, можна подрібнити кілька зубчиків, а також додати їх в блюдо. Бон привіт!







Я не можу отримати ще один. салатТакож входить виноград і курка. Крім смаку, це не тільки апетитні, але і дуже корисні і красиві.

Салат Тіффани 74,540,000



інгредієнти
  • 1 курячий груди (куряче)
  • 3 курячі яйця
  • 300г безшовних винограду
  • 100г горіхів
  • 200г твердих сирів
  • 1 свіжий огірок
  • 150г майонез


Підготовка
  1. Спочатку необхідно підготувати вироби. Дріжджі слід нарізати кубиками, а сиром і горіхами слід натерти на дрібній тертці. Вирізати виноград навпіл.



  2. З пучка винограду береться підходящий гілочок. У першому шарі кладемо курячий груди.



  3. Для другого шару необхідно натерти яйце на велику тертці. 452377 р.



  4. Змащуємо майонезом, а потім посипаємо великою кількістю горіхів.



  5. Потім знову посипаємо сиром і змащуємо майонезом. р.



  6. Давайте перейдемо до фінального етапу – прикраси салату. Для цього акуратно викласти половину винограду. А після цього, за таким же принципом, як на фото, ми відрізаємо листя з огірка ножем.



  7. Салат Тіффани готовий їсти. Bon appetit!





Раду редакційної колегії я раджу ознайомитися з дуже корисним рецептом для домашнього майонезу на основі насіння льону. Це буде трохи темніше, ніж магазин, але набагато смачніше і здоровіше.



Вишукане поєднання курки, винограду і ананаса не залишить вас і ваших гостей байдужими. І довести до мінімуму шкоду фігурі, захопити салат, замість майонезу, з натуральним йогуртом.

Надіслати смачні З друзями вони будуть вдячні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное