Цей простий бабуся в її 90-ті подарує голову навіть енергійним молодим майстрам! Я спробував покинути п'ять разів.

Ми часто говоримо самі, «Я занадто старий для цього, це занадто пізно, щоб почати». Ми промовляли, що ми не вчимося чогось в наш час, змінюємо ризики, або робимо щось інше. Це ніколи не пізно, щоб жити в руках і почати робити те, що ви дійсно хочете. І Барбара Бескид довели його на прикладі.





Редакція "Сайт" Він розповість вам історію цієї чудової жінки і розкриє її. Маленькі секрети щастя.

Барбара знає з дитинства, що стала винахідником. Коли вона була 10, вона почала робити іграшки для себе. Коли батько втратив свою роботу і сім'я була дуже короткою за гроші, вона допомагала батькам, як краще вона могла. Попри сні, вона вступила в військові медсестри, а потім подається 44 роки в армії як спеціаліст з реабілітації.





«Я був організований, дисциплінований, незалежний і навчився вирішувати проблеми. Всі ці якості дуже корисні, коли людина починає вік, говорить Барбара. Вона вважає, що це має вигляд свого персонажа і прогноз на життя.

- відео



Після виїзду з армії Барбара Бескид відкрилася приватна медична практика. В її серці ще живий інвентар. Під час практикування вона придумала і запатентувала шість пристроїв, які допомагають в реабілітації пацієнтів.





Всі ці роки жінка не дала своєї мрії про винахід. Я спробував покинути п'ять разів і кожен раз, коли моя кар'єра почалась Завжди про творчість. Наступним кроком у своїй кар’єрі була робота в Кремнієвій долині. Це несподіваний поворот, це не так?





Все почалося з того, що жінка побачила телешоу про компанію IDEO, яка в 80-х роках розробила першу мишу для Apple. Барбара зацікавила цю компанію, і вона послав її резюме - папір, поштою. У колективі дуже здивовані, але приділяють увагу листу і запрошують жінку приїхати до них і поговорити. Вона була співробітником IDEO.





Зараз жінка 91, але вона працює, а також молодих професіоналів. вона ділиться досвідом і ідеями, з яких вона ще має багато. Жінка працює в відділі, що розробляє пристрої для літніх людей. У два роки вона змогла розробити кілька пристроїв, які допомагають з ходьбою, а також спеціальні олівці для людей з бідними очима і новим типом ходьба.





В компанії Барбара вважається незамінним, вона дуже любила і поважала. Головні коропові картки жінки – досвід, знання та вік. Вона, як ніхто інший, розуміє, що потрібно її однолітків. Жінка в її 90-х роках виглядає чудово, зберігає активний і позитивний спосіб життя. Вона має один маленький секрет в магазині...





«Креативність» молодість, каже Барбара. З тих пір, як я отримав тут, мій розум був зайнятий, розвиваючи всілякі рішення, це жахливо цікавим. жінка має п'ять онуків, які між 9 і 16-річним. Вони так хвилюються про те, що їх бабуся робить. Що може бути більш надихаючим, ніж підшлункові підлітки?

Ця жінка милий. Для неї старий вік не є приводом, щоб дати і сидіти на телевізорі, для неї - це час, щоб реалізувати свої дитячі мрії. Можливо, ви повинні скористатися секретом молоді і просто зробити те, що приносить щире задоволення?

Якщо ви любите секрет молодості жінки, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное