Секрети оптимізму Helen Mirren

Як чудово це те, що світ зараз активно стирається вікові лінії А жінки у своїх 60-х рр. мають можливість бути гарною жінкою, цінним працівником і повноцінною людиною, а не бабуся, яка потребує малюків, її онуків і роботи в саду. Яскравим доказом цього є 72-річна актриса Helen Mirren, яка стала обличчям косметичного бренду L'Oreal.





Не тільки Єлен виглядає молодше років, вона завжди дуже життєрадісна і оптимістична, і не приділяє уваги існуючим стереотипам. Про те, як вона досягла британської акторки, вам розповість редакшн "Сайт"й





За свою багаторічну акторську кар’єру Олени Міррен зірвали в найвідоміших режисерах, грали в фільми трьох англійських королів, отримали Оскар, два Золоті глобуси та десятки інших найпрестижніших акторських премій. До речі, вона має російські коріння.





У віці 70 років вона стала людинай Так, не 20-річна дівчина, але жінка, яка може продемонструвати реальний ефект певних продуктів. Коли Олена підписала з L’Oréal, вона наполягає на тому, що її фото не переобґрунтовані, щоб зробити її виглядати молодшим. Вона вважає це дуже важливим моментом не тільки в її житті, але в житті жінок загалом. Стереотипи - це захоплення, і це красиве.





«Прийшов час, коли хтось мій вік, не обов'язково мене, повинен це зробити. Тож ця пропозиція була дуже важлива для мене. Все моє життя, я даю фотографії досконалих, неймовірно молодих дівчат, які повинні надихати мене. Я хочу, щоб виглядати так само, як вони. Я навіть не говорю про 25 років, але 15 років. Який з нас виглядає 15 років? Це не ярмарок!





Helen робить два або три фільми на рік. Але ніхто не бачив ознак втоми на обличчі. «Я не маю ніякого ефекту краси, це все про модерацію. Я не знаю, що я не знаю, але я хотів би забивати занадто багато на сонці. Я пишу вино і іноді я пишу занадто багато.





Я люблю фрі і не можу приїхати до тренажерного залу більше двох місяців поспіль. Я не спеціальна людина. Я просто знаю, що життя є коротким і занадто дорогоцінним. й

Коли актриса повинна швидко потрапити у форму, вона вдалася до системи вправ, які були розроблені ВПС Канади в далеких 50-х роках.

Фізичний комплекс Займається всього 12 хвилин: прогріваючи (30 секунд), ліфтинг колін (30 секунд), закрутивши руки (30 секунд), гойдалки преса (30 секунд), піднімаючи багажник і прямі ніжки з supine позиції (2 хвилини), піднімаючи ноги від положення лежачи на боці (2 хвилини), штовхач (2 хвилини), піднімаючи ноги з соснового положення на спині (1 хвилину), бігати і стрибати в місці (3 хвилини).





На відміну від багатьох її колег і простих жінок, Helen не тільки не боїться отримувати старий, вона дійсно любить процес. Звісно, у своїй молоді все було різним, як і всім жінкам.





«Найкраща річ про вісімнадцятого десятиліття, що вона прийшла до тебе. Коли я був 45, я думав, що один день я був 70, охолоджуючи мій назад. Але вибір простий: як ви померли, так і ви старієте, немає іншого способу. Звісно, дайвінг молодий 25, як James Dean, здається дуже романтичним.





Але тоді ви усвідомлюєте, що життя круте, захоплююче, красиве, повне враження. Ви просто повинні вчитися приймати вік, психологічно і фізично. й





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Поділіться статтю про прекрасну Helen Mirren з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное