Відсутні веранди в приватному будинку

Дуже щаслива сім'я з сім'єю перемістилася в приватний будинок. Житловий будинок, до речі, виявився таким чином: доглянуті стіни потрібно терміновий ремонт і перепланування. У парі не було часу, відразу почали відновлювати замовлення, а через кілька місяців їх новий будинок перетворився за межами визнання.

Але! Там була одна деталь, яка не дала відпочивати на пара в'їзду: метелик був справжнім шампаном, поки батько сім'ї придумав це...





Власне пральня? Пити його! "Сайт" Він покаже, що реалізувати маленьку мрію великої родини не складно. Головне - вмілі руки.

Веранда в приватному будинку Лаундрі Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Де в маленькій квартирі знайти окремий номер для прання! Але якщо ви хочете, щоб у вас є пральня.

р.



Нарешті вирішив, що робити з верандою, ручна голова сім'ї, встановленої для роботи. Людина очищає приміщення сміття і знімається старі дерев'яні панелі з стелі.









Під час роботи було встановлено, що на веранді почався патологічний термін, який мав буквально виграти назад дорогоцінні площі.





Однією з основних і найскладніших етапів роботи стала заміна дверей і вікон, а також утеплення стін і стелі.









Робота безперешкодно, людина замінила абсолютно всі вікна, змінила ізоляції, а також прокладав одну з дверей, залишаючи невеликий прохід тільки для вихованця.





Ну, без помічників. Кожен повинен мати такі спеціальні помічники!





Плитка ретельно укладається, меблі купується, а сантехніка встановлюється. Я просто хочу побачити, що сталося з цим хлопцем ...





Після виконаної роботи приміщення перетворилося за винятком. Браво на майстер!





Здається, що кожна господиня таємно сниться такого практичного і корисного приміщення в будинку. Як вам подобається фінальна версія трансформації безвізового веранди? Дуже добре! І хоча вона забрала чоловіка не менше шести місяців, але це дійсно варто.

Якщо вам сподобалося статтю, поділіться своїми друзями на соцмережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное