Що Вера Brezhnev їсть: секрети чудової фігури! Є багато дізнатися від співачки...

Краса Вера Brezhnev - приклад сучасній Вона стала успішним на власній, тому що її батьки не заморожують людей, Вера займає на вершині слави з головою займалася високою, але головне - вона красива жінка і матір двох дівчаток. Відчувається, як років не береться. Вона виглядає дуже свіжим, і навіть 16-річні любителі заздрять її фігуру.

Ранок з минулого...? #тбт

Dope, розширення Вери Brezhneva? (@verververa) Фокс 18, 2017 близько 10:20 PST



Звичайно, гени грали роль. Але насправді, Вера приймає свою дієту і дієту дуже серйозно і відповідально. Детальніше про секрети такої привабливої тонкості і хорошої шкіри співачки розповість редактори "Сайт"й

Коли він був сонячним і спокійним. й

Dope, розширення Vera Brezhneva? (@verververa) Tra 29, 2017 про 11:41 PDT



Люди не будуть доглядати, де я був: на морі, в горах або в домашніх умовах. Я повинен добре виглядати, бо я громадська людина, говорить Вера Брежнева. Співачка сидить на строгій дієті, не курить і практично не п'є алкоголь. Вона вважає, що знайти сновидіння фігури не потрібно багато грошей, вам потрібно буде і бажання бути красивим.





Виходить з ліжка, Вера завжди посміхається в новому день, напої склянкою води, потім вправ і має сніданок. Найчастіше - це вівсяна на воді або злаки з молоком, обов'язково з сої, так як співачка страждає від непереносимості лактози. Можна додати інші каші, до яких можна додавати білки (наприклад, або сирники на карнизі).

Сніданок грає важливу роль у Vera як вона є ламкою. В якості закуски Vera використовують свіжовичавлені соки і продукти, які покращують обмін речовин (шпинат, брокколі, квасоля, яблука).





До речі, як ранкова вправа, практика Vera surya namaskara - йога комплекс, перекладений як "сунна сальватація". Займається приблизно 15 хвилин, але дає відмінний заряд бадьорості і енергії протягом всього дня. Вера також говорить, що вона намагається не пропустити щоденних тренувань в фітнес-клубі. Для догляду за шкірою вона виділяє не менше години на добу.

про:blank

Увечері Vera ви зможете повечеряти в Vera. «Крім, де можна ходити. Все найцікавіше та найважливіше з роботи на нашому сайті! Ви не хочете їсти багато для сніданку, вам не потрібно їсти багато на вечерю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. І якщо це ламка від роботи, це щастя.





Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Не три, не чотири, але два. Будь. В залежності від настрою і бажання: сьогодні це суп і салат, іноді це суп і головна страва, іноді салат і головний, іноді суп і салат, іноді головний і десерт, іноді салат і десерт.





Співак впевнений, що ви можете їсти все, але тільки в невеликих порціях. Один прийом їжі повинен бути розміщений в 2 долоні, не більше. В іншому випадку ви будете розтягувати живіт, і це дозволить вам їсти ще більше. Основа дієти Faith складається з овочів, фруктів, сирів та морепродуктів. Якщо вона голодна ввечері, вона їсть фрукти, але не банани.





Якщо я не хочу отримати вагу, я не їсть 4 години до місця. Часом це залежить від того, що я піду до ліжка. В цілому співачка вважає, що сон грає величезну роль для фігури, адже тіло набирає сили. Основна точка в раціоні Вера: Якщо я знаю, що я не можу їсти нормально, я приймаю їжу з дому з мене. Тож я знаю, що я буду їсти точно те, що буде корисним і смачним для мене. й





Цікаві факти
  1. Brezhneva не п'є кави або чаю з цукром і в цілому споживає соки.



  2. Вера каже, що вона не любить солодощі і не їсти шоколад. Не складно для неї, так як з дитинства вона не опікується особливою любов'ю до цієї делікатеси.



  3. Співак намагається не їсти білого або житнього хліба. Як і інші борошняні вироби.





Але найголовніше правило – любити себе. Тільки таким чином ви будете мати бажання піклуватися про себе, вибрати здорову їжу і насолоджуватися життям. Поділитися дієтолог Вера Брежнева з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное