Два новорічних салатів для чоловіка і дружини

Різноманітність салатів - це невід'ємна частина новорічного меню. Кожна господиня має свій власний: хтось порадує душі в класиці і варить виключно маслини, а хтось для щастя оселедця під шубою. Але що б салат був, він стане справжньою прикрасою святкового столу.

Габаритний зображення



"Сайт" Цей новий рік пропонує урізноманітнити святкове меню і підготувати два смачні салати. Одні неодмінно оцінять жінок для легкості і ніжності, і ніхто не буде протистояти другу. Збережіть рецепти!

Я готував цей дивовижний салат на перший рік. Я спробував його один раз і тепер я не можу знайти заміну. Я не хочу. Абсолютно свіжі, світло, чудовий, це викликає захоплення і тільки. Але я попередив вас, зробіть потрійну порцію! Вилітаючи один або два ...

"Сніжна покоївка"

інгредієнти
  • 300г варене куряче філе
  • 2 червоних цибулин
  • 1 червоний солодкий перець
  • 1 жовтий солодкий перець
  • 1/2 Печиво капуста кочан
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 2 ст.л. сметани
  • 1 ст.л. гірчиці
  • 1 ч.л. соєвого соусу
  • 2 зуба. Кошик
  • сіль і перець




Підготовка
  1. Зріжте курку невеликими кубиками або сверніть її в волокна. Поставте її в глибоку миску.


  2. Червоний і жовтий перець зрізати соломкою і додати в курку.


  3. Зріжте цибулю тонкими напіврингами і додайте в інгредієнти вже підготовлені. Якщо на кухні немає червоної цибулі, можна використовувати гомілки або звичайні цибулі.
    до 1 2 3 4 5+

  4. Кицька капуста і залийте її в чашу. Далі ретельно перемішати всі інгредієнти без заправки.


  5. Приготувати заправку, перемішуючи сметану, гірчицею, соєвим соусом і часником в окремому посуді. Покласти салат на плоску страву з горкою крапкою, залити заправкою і посипати зеленим променем. Зайдіть!




Категории

Смотрите также

Новое и интересное