Принцип виготовлення теплоізоляції для взуття

Наша зима завжди була оригінальною. Вранці починається дощ, пообідати його зміни снігу, що повільно перетворюється в пудлі. Ви відчуваєте себе, як ви в казці 12 місяців, але не віддаємо подарунки.

р.



ДепозитФотогалерея

Яке взуття вибрати погода суха і тепла, і як зберегти її в екстремальних умовах? Це не просто завдання.

Я хотів би випробувати всю вологість і холод приїжджої зими, коли я повернувся від мого бабуся. Вона проживала в невеликому селищі, і ви можете дістатися лише на поїзді. Поїзд пішов без мене. Але завтра чекали роботи, а найближчий транспортний транспорт становить 7 кілометрів від станції, і потрібно доїхати до траси! Зовні вікна, дощ і сніг змагалися залишити більшу пудочку.





Не було нічого робити, я поглянув на своїх підборах, змащений касиром і був про те, щоб залишити. Судденно припинив мене і подав мені два величезні колодки з словами: "Не сміятися, ставити їх у черевики замість устілки." З сухими ступнями ви не можете виходити з цього тампона. Я не збираюся працювати без них, і я не можу хворіти – 67 років, після всього.

Р



Кілька хвилин стійкості, і я зданий моїм солодким бабусям. Я подякував за 7 миль! Найпопулярніші для зимових подушок! Не соромлюся, рекомендую всім, хто збирається на поїздці, риболовлі і в цілому на ринок для круп!

Переїзд по місту взимку Завжди ризикує як взуття, так і носій. Сіль, лід, сніг і пуделі відображаються на наших ніжках. Є кілька секретів. Як зберегти взуття У своїй оригінальній формі ноги сухі і теплі. У цій статті я розповім про мої взуттєві хитрощі, які роблять зимові прогулянки безпечною і безпечно тримати взуття.

  1. Як ви могли б здогадатися, що перший буде мій “пробіг життя”: ноги залишаються сухими у пишній погоді, якщо ви використовуєте регулярні жіночі колодки замість устілки. Влітку цей пристрій допоможе збільшити потовиділення і усунути неприємний запах!



  2. Не ковзати взуття взимкуНаклейте шматочки наждачного паперу на підошві з двостороннім скотчем. На вході в офіс, їх можна зняти, взуття не постраждає. Для більш тривалого використання використовуйте суперклей замість скотча. Якщо немає наждачного паперу - приклеїти звичайний клейовий патч, він прослужить 3-4 дня.



  3. У магазинах взуття продаються зимові вапняки - натяжні гумові пристрої з металевими шипками. Вони легко кладуть і знімаються, продаються в різних розмірах, є дитячі. Триває кілька сезонів, головне не ходити на асфальт. Я отримав пару для кожного члена сім'ї в разі льоду.
    доб.

  4. Іноді, щоб туфлі ковзали менше, радять потерти взуття сирою картоплею. Я не спробував, але я хочу перевірити його.
  5. Якщо підошва змащується суперклеєм і посипається піском, це покриття захистить від льоду не менше чотирьох тижнів. Однак цей метод може зіпсувати підошву.
  6. радикальне рішення - викрутити дрібні гвинти в підошву. Великий варіант для походу взуття, вічний захист!



  7. Щоб позбутися від солі на шкіряні туфлі допоможе простий спосіб: 3 ч.л. розчин оцту з чайною ложкою води, протріть цей розчин солі розлучення. Можна використовувати половину лимона замість оцту. Після гарної щітки з бахіловим кремом. р.



  8. Ідеально справляється з розлученнями від солі касторової олії, яка потребує витирання взуття кілька разів, до повного зникнення плям.
  9. На замші черевики сліди солі складніше знімати. Заваріть воду і протримайте завантажувальний відсік протягом декількох хвилин, після розчісування замші спеціальним щіткою. Якщо пара не справляється, протерти забруднені місця аміаку і посипати крупою маноїну. Подаруйте мені кілька хвилин, щоб крупа поглинає сіль, а потім кисть.
  10. На вубук взуття сіль знімається з мильного розчину. Після процедури обов'язково висушіть взуття, але не біля нагрівальних елементів!
  11. Для профілактики перед кожним на відкритому повітрі використовуйте спеціальний водовідштовхувач, який продається в магазинах взуття. Після прогулянки обов'язково очищайте ваші черевики від забруднень. Тепле взуття на зиму повинна бути на товстій підошві або на майданчику, тому ймовірність потрапляння солі поверхні мінімальна. Габаритний зображення



  12. Миття шкіряного взуття під проточною водою абсолютно не варто. Краще протерти бруду вологою тканиною або мокрими серветками. Обов'язково наносити крем після миття і добре потерти щіткою. Купити сушарку для взуття, вони приходять в різні види. Вологе взуття буде висихати вночі.





Ваші ніжки заслуговують тільки обережно, вибирайте якісне та зручне взуття для них! Як впоратися з льодом взимку? Який найкращий спосіб захистити себе від солі?

Зима приїжджає, ми обов'язково будемо раді!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное