З дитинства вона страждала від ангін і тривалих застуд. Допомогло рубль "Стептоцид", допомагає при перших симптомах!

Я завжди тримати Streptocide в моєму будинку медицини кабінет. Попри конфліктні коментарі про цей препарат, я маю тільки позитивні відгуки.





ДепозитФотогалерея

Відповідно до інструкцій виробника, "Стептоцид" - антибактеріальніОдин з перших членів групи сульфонаміду. Має широкий спектр антимікробних ефектів. Активно проти патогенних коксі, кишкової печі, холерейної вібріо, клостридії, збудників атраксу, дифтерії, катаральної пневмонії, чуми, хламідії та збудників токсоплазмозу.

Застосування стрептоциду Застосовується при лікуванні шкірних інфекцій, захворювань дихальних і сечових шляхів, ЛОР органів і як антисептичний при ран різного походження.





Сьогодні лікарі не призначають стрептоцид. Вони пояснюють це тим, що сучасні бактерії настільки важкі, що вони втратили чутливість до діючої речовини. Це, здається, мені подобається інший маркетинговий паст від фармацевтичних компаній, оскільки він продовжує допомогти більшості людей! Звичайно, тому що набагато вигідніше призначати дорогі таблетки і сиропи, ніж пенні ліки.

При перших симптомах захворювання, коли починається нежить або починається горло, намагатися не заважати перебігу захворювання. Теплий напій і відпочинок допомагає краще. Але якщо інфекція не йде в три дні, я бігу на Streptocide.

р.



ДепозитФотогалерея

Рецепт тривалого холоду, яка представлена в цій статті, консультувала мене начальника відділу ОРД міської лікарні. За два тижні до його використання я б'ю пороги медичних офісів, випробуваних тонн препаратів! Але після того, як тільки 2 процедури прибули довгоочікуваний відчуття рельєфу.

Виконувати вимагає невеликої підготовки, але результат варто.

  1. Миття
    Приготувати розчин соди на основі теплої кип'яченої води: 1 чайна ложка соди на склянку води. Дозвольте зайвих частинок оселитися в нижній частині і залити розчин в невеликий чайник або залити їх клізмою No 3 (100 мл). Налийте голову на боці і акуратно залийте воду в верхню ніздрю, рідину слід вільно протікати від нижнього ніздрю.



    ДепозитФотогалерея

    Не вдихати воду носом з рук або чашки! У середній вухо і отити буде відбуватися. Обов'язково поводити ніс перед процедурою.

    Не хвилюйтеся, якщо після миття слизу рясно. Тож слід очистити носові пазухи і слизові оболонки. Нанос на серветки, нежить за 10 хвилин.

  2. Назофарингеальне опитування
    Опис цього етапу був трохи смішним, але це не впливає на результат. Візьміть таблетку «Стоптоцид» і ретельно втирайте її в столову ложку. Для цього можна використовувати чайну ложку, її зворотну сторону. Він повинен бути дрібним порошком без грудей, практично як пил.



    Далі найцікавіше: закрийте праву ніздрю і половину вдихають смоктати порошок зліва. Повторити процедуру протилежної сторони. Ви можете перекручувати трубку з паперу і вдихати порошок так, щоб вона йде прямо вниз горло. Не варто брати сильне і глибоке дихання, воно повинно бути гострим і коротким натисканням повітря в носоглотку. Смак таблеток розсмоктується, але спробувати не пити воду протягом 15-20 хвилин.





    Один планшет ділиться на три дози і виконує процедуру протягом дня. Лікування стрептоциду 3 до 5 діб. Подовжити її довший період не рекомендується. Все, що я знаю, хто спробував цей метод мав повний нежить на день 3.



До питання Чи можливо стрептоцид? Відповідає тільки компетентний педіатр. Завжди існує індивідуальна непереносимість препарату, потрібно бути дуже обережним. Для дітей застосування обмежується порошком для гнійних і вихрових ран або резорбції таблеток для болю в горлі.

Дозування слідувати за інструкціями: доза не повинна перевищувати 2 г, день не може приймати більше 7 г, дітей до 5 років - 0,4 г, підлітків - до 0,5 г.

Які ліки використовуються в сім'ї? Обов'язково показати цю статтю друзям, завжди корисно мати перевірені процедури на руці. Я хочу, щоб ви завжди були здоровими!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное