Поради від досвідченого дієтолога! Так що новорічний бенкет не завдає шкоди фігурі і здоров'ю, досить.

З настанням холодної погоди, оповіщення і харчування, виключно здорова їжа стає все більш складною. Коли мова йде про Різдво, багато людей забувають про це. харчування І що з'явиться на малюнку після

Під час новорічних свят майже кожен отримує вагу. Крім того, якщо більшість відновлюється на 0,5-1 кг, деякі щасливі люди можуть додати 2,5-5 кг.

Здорова їжа взимку - це те, що швидко прогрівається і добре вбирається. Це гарячі овочеві супи, бульйони, трав'яні чайи. І тих, хто заморожений, швидко змінюють внутрішній температурний режим, допомагає чай або будь-який гарячий напій.

Отже, якщо муфта щік, другий підборіддя і пивний живіт не входять до ваших планів на цю зиму, то це для вас. "Сайт" Я приготував 7 способів зробити право. їсти і не переїдання. Дуже важливо під час новорічних свят!

  1. Змішувати овочі
    Овочі є клітковиною і вітамінами, без них метаболізм сповільнюється, і неприємності починаються в шлунково-кишковому тракті - запор і запалення. Саме тому дієтологи пропонують планувати будь-яку страву «з овочів». Наприклад, мій улюблений сніданок є цільнозерновим тостом, після чого натерти авокадо з сиром фета і зеленню. Або вівсяне з соусом песто або фруктами. Для обіду - овочевий суп, і до рису я додаємо порцію зеленого листового салату. Для вечері можна випікати 2-3 види овочів в духовці, а до них - м'ясо або риба.





    І кілька огірків, пагонів спаржею, редиска або перцю гриль, з'їсти перед їжею, перетвориться на вечірку більш корисною. Крім того, існує безліч варіацій салатів зі світлого свята, в яких заправка у вигляді майонезу можна замінити кефіром.





  2. Послухайте мене.
    Взимку мало сонячного світла і це призводить до нестачі вітаміну D в організмі. В результаті настрій погіршується. Є меланхолія, апатія і млявість. Саме тому дівчата так часто скаржаться, що взимку вони намальовані на вершкові коржі або бургери, з якими ми намагаємось отримати нашу «заготовку щастя».

    186037



    Однак компенсувати нестачу вітаміну D допоможе продукти, такі як ікра, печінка, масло і яйця. Також намагатися приймати вітамінно-мінеральні комплекси і не забувати про свіжі фрукти. А для гарного настрою - проведіть якомога більше часу в свіжому повітрі, користь мобільних зимових розваг є багато.





  3. Пити воду.
    Напої менше взимку. У поєднанні з повітряним висушеним центральним опаленням відсутністю вологи впливає на шкіру. Так, швидкість споживання води не тільки не знижується, але потрібно пити 15% більше звичайного. Коли немає спраги, потрібно змінити формат напоїв - пити теплі чайи: в день - з ромашкою або імбиром, ввечері - з м'ятою і меліси.



    А можна також залити дефіцит води овочами та фруктами. Наприклад, огірок і кавуна містять 95% води, моркву 88%, а квасоля 77%.

    477263



  4. Потепління спеції
    Ще одна група продуктів, необхідних взимку, є спеціями. Вони діють як різновид прискорювачів, які прогрівають тіло. Дуже багато спецій вже на вашій полиці в домашніх умовах, щоб імбир, перець, кардамон можна сміливо і щедро додавати в їжу. Взимку це просто – все, що йде в муліне вино добре для звичайної їжі. Наприклад, імбир з зеленню - до риби, горіха і гвоздики - в ранкові бананові млинці, а кориці з чилі до індички.





  5. Зробіть молочний коктейль.
    Не чекайте бенкету, щоб їсти, і ні в якому разі не послухайте, щоб відвідати або на новорічну вечірку. Зробіть коктейль, що містить несолодке мигдальне молоко, половину банана і одну столову ложку мигдалевої олії, і пити її годину до свята. Він насичує тіло і позбавить від почуття голоду.



  6. Хороший приклад.
    Я раджу відвідати не з eclairs, але з мангосом і пакетом горіхів кешью. Фрукти та горіхи також десертні. І досить самодостатній! Добре поєднувати їх з вином. А для обіду на вечірці ви можете захопити козячий сир і пучок зелені або авокадо. Це хороший приклад, і це зараз.

    р.



  7. Перемістити більше.
    Після будь-якого шроту переглядайте фільм з друзями або дітьми, завжди є вибір: лежати на дивані або піти на прогулянку. В той час як білі снігові труси під ногами і щоки рожеві з заморозками, в той час як повітря кришталево прозорий, не пилоподібний і не фарширований, навіть півгодинна прогулянка стане вигідною.





Нарешті, тут є ще одна корисна порада. Якщо ви відмовтеся від великої кількості цукерок не працює, я рекомендую вам підібрати фольгу і життєрадісність сухофруктів і замінити цукерки таким корисним солодкістю.





Ця методика допоможе роздумувати приховану звичку їсти солодощі в проходженні, при цьому сухофрукти стануть додатковим надходженням мінералів в організмі, не містить великої кількості глюкози. А фольга в цьому випадку допоможе надати вам корисну делікатеси зовнішній вигляд солодощів.



Всі ці поради здаються легко втілювати, але, як типово для кожного з нас, ми можемо вміло відкласти їх. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Все до вас.

Будь ласка, поверніть цю статтю на ваших друзів! Я впевнений, що ці поради допоможуть зберегти їх життя. Малкa і здоров'я.

Бажаю Вам радісні, повні приємні події і смачні Різдво Немає шкоди для тіла! Я теж рада, якщо ви можете сказати нам в коментарях, як ви їсти взимку, щоб не отримати краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное