Равшана Куркова: «Ви просто хочете, щоб людина була щасливою, будь то ви сховате разом або ні. й

Равшана Куркова – талановита акторка театру і кіно, танцюрист, співак і просто прекрасна людина. Вже недавно ми захопили красу цієї дівчини і поділили її секретами молоді. Але це рідкісний випадок, коли дуже розумна жінка прихована за привабливою людиною.





Вирощено строгість і режим старої загартовки, вирощеної з неї засвідченої і рудентної особистості. Він провів багато часу спілкування з дідом, який навчив свою світову мудрість і через свою професію, прочитав, подорожує і спілкується з абсолютно різними людьми. Вона не живе в ілюзії і дивиться на речі в реальності. Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися з вами 10 фактів про жінок актриса Равшана Курковай

Р



Факти про жінок
  1. Я б не поділився на чоловіче і жіноче. Директор - це талант, захоплюючий сюжет і деміхірург, або безповоротний шіт, незалежно від статі. Це можна сказати про будь-яку професію. Якщо жінки хочуть рівноправності, вони завжди повинні працювати для гарного результату.





  2. «Ми зазвичай живемо в невиліковному часі. Щодня ми вирішуємо проблеми чоловіків, які дівчата не мають справу до. Актриса вірить, що незабаром будуть повернені ідеали чоловіків і жінок. Перший буде міцним, а другий надихне.





  3. «Незважаючи на це, необхідно залишатися з чоловіками ніжним, тремтінням, пацієнтом, мудрою дівчиною. В іншому випадку наші супергеройські здібності будуть оцінені тільки нашими друзями. Кожна жінка народжується, щоб подарувати цю красу, ніжність і любов. Якщо кожен є жорстоким і живе тільки своїми інтересами, що стане наш світ?





  4. «Ви можете пришити свої асорти, або ви можете розташувати. Виявний результат практично однаковий, але в процесі кваттінгу ви все одно будете культивувати такі якості, як персентність і дисципліна. Вони стануть в нагоді в житті як красива дупа. Легкий шлях не означає хорошу обробку. Ми ніколи не цінуємо те, що сталося легко. Це так приємно знати, що ви зробили багато, щоб отримати результати, які ви хочете, щоб ви дійсно розумні. Не важливо, якщо мова йде про зовнішній вигляд або кар’єру.





  5. «Жінка повинна бути більш хитрою, ніж чоловік. вона слабка. Чоловіки не мають ідеї, як легко розрахувати їх дії. Жінка повинна бачити, що чоловік не помітив і направляти його на правому шляху.

    , Україна



  6. «Старий вік не один. Не чекаю, що «Я отримую смартнера». Старий вік є тим же, тільки здоровий мінус. Ви повинні жити тут і зараз. Чим далі ви носите щось, тим менше часу у вас є щастя. Завжди працювати над собою.





  7. «Особливості між чоловіком і жінкою. Ви просто хочете, щоб люди були щасливими, будь ласка, зв'язавшись або ні. Може бути різним для чоловіків. Але жінки просто цінують гарне спілкування, надійність і чесность. А чоловіки ще більш приємні, тому що вони не заваджені як жінки.





  8. «Я не люблю страждання чоловіків на сцені. Я не люблю це в житті. До чогось, не вуса. Це право! Чоловіки відчули, що вони вимагають занадто багато, не звертайте увагу на емоції і враження. Але так як ви назвали себе сильною сексом, потрібно конформувати.





  9. «Що не дивно, що людина живе, якби він був безсмертним. Хочу відштовхуватися: «Стоп писати в проекті, жити в реальному житті!» Насолоджуйтеся життям чудово. Але завжди думають про найближче майбутнє і проаналізуйте свої дії. І найголовніше, потрібно бути реальним і жити для себе, не для інших.





  10. «Без персонажа Я нічого не досягнув. Можливо, головна перевага Розглянула можливість сказати «не», в першу чергу до себе. Я даю собі нечудність. Якщо ви хочете змінити щось в житті, починайте з собою. Тексти пісень, а це означає: І ви будете здивовані, як ти змінюєш.







Що б додати? Скажіть нам у коментарях, а також розділіть статтю з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное