54-річний онколог з Санкт-Петербурга кладуть на ноги дівчину з стадією 4 раком. Лікарі відмовляли Ірину, вони сказали, що вона бездії.

Онколог Євген Левченко - завідувач відділу теоракології Національного онкологічного центру ім. Петрава. За чоловіком близько 20 років досвіду, п'ятнадцять тисяч операцій і сотні рятувальних пацієнтів, в тому числі перша операція світу з автотрансплантації трахеї, яка була вирощена з стовбурових клітин пацієнта.

У 2009 році за допомогою інноваційної методики хірург знімає 70 метастазів від своїх легенів. Дослідження у вересні поточного року підтвердив, що дівчина здорова.





"Сайт" Він розповість про геніальний хірург, своєрідну людину та майбутнє російської онкології - Євген Левченко, який радикально змінив підхід до лікування онкологічних пацієнтів.

Євген Левченко Лікар-хірург-онколог, який проводиться у 2009 році. На жаль, 17-річної Ірини з 4-ю стадією остеосаркоми перенесли достатню кількість. Вона першою стала хворою на 13: остеосаркома ноги, численні хіміотерапії і з часом ампутація.

Товщину дуже юної дівчини не закінчили. Метастази пішли на легені: 28 праворуч, 42 зліва. «Хлопний пацієнт, нічого іншого», - сказав він, розважаючи дівчину.

3610Р. 4200Р.



Коли Ірина була 17, вона пішла до Д. Левченко. Цей щасливий нещасний випадок допоміг дівчатам буквально втекти могилу. Євген Левченко вирішив мати операцію. Вилучено 42 метастази з правого легена пацієнта, а через кілька місяців 28 метастазів зліва.





«Імовірно, це, мабуть, найскладніша операція. Видалення метастазів Для торактичних хірургів це не велика проблема. Проблема полягає в тому, що є ще мікрометастази. Потім буде рецидив. Я працюю на злоякісних новоутворень Якщо лікар каже мені, що він знімав 42 метастази, я обов'язково відповідав, що був 43-й, який він не знайшов.

7687097



Під час операції лікар використав хіміоперфузіяй Уражений орган відключений від загальної системи кровообігу і метастазів промивають хімічною підготовкою концентрації, яка людина не витримує, якщо препарат циркулюється по всьому тілу.





За успішну інноваційну операцію Євген Левченко отримав нагороду «Перельман», що займає почесне місце в офісі онколога. Але головна нагорода за операцію не була лікарем, але хворим. І це свято.





«На даний момент дівчина 26 років, вона не отримує лікування, під наглядом лікарів і періодично проходить обстеження», – розповідає Левченко.





До наступного наукового з’їзду Євген Левченко запросив щасливого пацієнта взяти картину його рентгенівського пострілу на фоні вікна, щоб його колеги могли показати: «Я шукаю перший раз – зіпсована картина, щось моттлі на фоні». Я дивився навколо, і там квітучий яблуневий сад зовні вікна. Я зрозумів, що я був неправильним. Ми шукаємо пацієнтів з точки зору зображень, але якщо ви подивитеся на них, то життя за ними.

р.



На межі скелі і побачити ще один нижче. Він стрибав і захопив трохи. Рослина почала ламатися. І раптом він помітив ягоду, зійшов і зловив його. Людина відчуває, що вона була найбільш смачною ягодою в житті. Коли ми даємо пацієнта 6, 12 місяців, рік, 5 років, смак життя дуже відрізняється. Євген Левченко зберігає свій психічний баланс за допомогою йога та зеленого чаю.





«Я раджу, що зелений чай повинен зберігатися в морозильній камері, оскільки він продовжує бродіння. Для того, щоб зберегти свій смак, немає доступу кисню, говорить Євген Левченко. Але головною пристрастю хірурга є його робота.





«Коли я приходжу до операції і стояти на столі, часові зупинки. Коли я закінчую, я задаю, скільки часу пройшло. Один крок після іншої операції після операції. Коли амбулаторно приходять кілька років, або хворі дзвінки і каже: «День, 15 років, так як ви працюєте на тато, він запитав, щоб знайти вас і сказати спасибі вам дуже багато, він добре, - це дає силу, говорить ентузіазмічний хірург, і ми не можемо тримати спини.

Ви любите це надихнула історія? Поділіться своїми друзями у соціальних мережах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное