Що не робити напередодні Нового року

Відпочивайся незабаром, що означає час дива і магія наближається. Ми переглянемо зміни в Новий рік, але часто не допускаємо їх в наше життя, порушуючи невеликі, але дуже важливі ознаки. Що потрібно зробити і що потрібно уникати?





"Сайт" Про це розповість він. Як змінити життя для кращого Наступного року з кількома дрібними речами. Це дійсно працює!

Новорічні знаки
  1. Не використовуйте нові речі.
    Це стосується тижня до Нового року. Весь цей час потрібно покласти нові речі біля. Це стосується ювелірних виробів, перукарень, гребінців, взуття та одягу. Заощаджуйте все за новорічну ніч.



  2. Ні кнопки.
    Новорічна ніч Це був чарівний, але дуже неспішний час. Не варто пришити гудзики в цей день. Навіть якщо це ваша улюблена блузка, ви не повинні, тому що ви залишаєте старі проблеми навколо вас. Хто потребує їх у Новий рік?



  3. Не відпустіть взуття на ремонт.
    Якщо ви мрієте про покупку нового одягу в наступному році, вимкнете ремонт взуття. 31 грудня це не повинно бути зроблено.



  4. Не купуйте дрібні речі.
    Якщо це не потрібно, залиште покупку всіх дрібних речей для будинку вже пізніше. Звісно, подарунки не в цьому списку. Якщо ви можете уникнути цього, ви будете мати велику покупку в новому році.



  5. Гроші.
    Саме з ними потрібно бути більш обережними протягом цього періоду, оскільки ваш фінансовий стан протягом усього наступного року залежить від цього. Пам'ятайте, з 31 грудня по 19 січня ви не можете запозичати гроші, тому що після цього ви пропустите її цілий рік. Не можна відсвяткувати Новий рік з порожніми кишенями. Не витрачайте всі гроші, які ви отримали. Залиште принаймні невелику суму у вашому гаманці, щоб тримати гроші там цілий рік.



    ДепозитФотогалерея

  6. Морепродукти на святковому столі
    Для іншого відпочинку краще залишити снеки з риби, крабів та інших морепродуктів. Ці морські істоти мають звичку спинки, що є поганим оменем. Маючи рибні страви на новорічному столі, можна складніше вирішувати старі проблеми.



  7. Дякуемо!
    Вважається, що Новорічна ніч Новорічна ніч - найкращий час для того, щоб зробити побажання. Це єдине, що потрібно зробити правильно. Вам необхідно сформувати своє повідомлення без частки «не» і з позитивною конотацією, наприклад, не можна сказати: «Я хочу зупинитися бідними», а саме «Я хочу стати багатим». Написати лист. Неважливо, для кого він адресований. Пишіть все, що ви вдячні за цей рік і що ви хочете наступного року. Головне, щоб побажати його з усім вашим духом, і бажання будуть вірними!





  8. Перший день.
    Кожна господиня 1 січня починає видаляти всі наслідки свята. Не варто. Краще не викинути сміття і не закручувати - це призводить до втрат і збитків. Відпочинок, це свято, можна почистити пізніше.





Я хотів би додати ще один знак списку - гарний настрій. Це найголовніше, тому що якщо ви познайомитеся з святом радісно, з посміханням і в великому настрої, то удачі посміхнеться у вас в поверненні. У вас є гарне свято і давайте всім вашим побажанням!

Які новорічні знаки ви знаєте? Зв'язатися з нами в коментарях!

Фото за попереднім записом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное