Як отримати допомогу і підтримку від Небесних Сил

Для 2020 року внести тільки хороші речі, час просити допомогу і підтримку небесних сил. Ці потужні молитви допоможуть вам досягти поставлених цілей і планів.

р.



До Нового року багато людей вирішили змінити своє життя на краще або навіть почати його з чистого шиферу, адже магія новорічного тижня позбавляє від запалювання нової надії.





У цей час кожна людина говорить про те, щоб старі проблеми і починає замислюватися про різні проекти і заходи, які зроблять життя краще в найближчі роки. Для того, щоб сниться стати справжньою, необхідно своєчасно дотримуватися підтримки вищих сил. Молитва перед Новим роком Повідомляємо про те, що буде легше впоратися з труднощами і усвідомлювати всі бажання.

Молитва до Миколая Чудотворця Микола МирлічАбо, як він також називається, Микола Чудотворець є одним з найбільш шанованих християнських свят. Поклоніння людей по всьому світу звертаються до нього з молитвами щодня, і багато з них залишають докази того, як Микола Чудотворець допоміг вирішити найскладніші і складні проблеми.





З давніх часів, Микола Чудотворець вважається покровником мандрівників, і в першу чергу моряків. Протягом минулих століть моряки зібрали чимало доказів, як допомагає Микола Чудотворець. Але навіть якщо ви просто залишите будинок вранці, і ви вже встигли піти, це не зайве, щоб коротко промити святого для успішної поїздки і повернути додому.





Микола Чудотворець відомий тим, щоб допомогти всім несправедливим. Тим не менш, ті в'язниці, які знають, що вони отримали покарання, заслужено також часто звертаються до Святого Миколая з проханням про поступку перед Богом. І Микола Чудотворець допомагає всім, бо найвищий вік християни, який цей святий завжди був відомий, є можливість прощення навіть тих, хто торкнувся на шляху життя.

р.



Майже всі життєві ситуації можна вирішити через молитву. Якщо ви не можете дістатися до церкви, молитися в домашніх умовах. Святитель відповість будь-яку щиру молитву.

Р



Молитва ми хочемо, щоб вам змінити вашу долю. Усуває захворювання і проблеми. Навіть в здавалося б, безперечно, це допомагає бачити і знайти вихід. Це дійсно працює чудеса, які відзначають всі люди, які зверталися до святого, щоб допомогти з цією молитвою. Використовуйте свою допомогу і життя різко змінять для кращого.





Святий Миколай, наш прецедент перед Господнім святом, в судах і неприємностях помічника! Допомогти мені, грішнику, в моєму житті, молитися Господу за прощення моїх гріхів, якщо я добровільно гріхився словом, знесеним або думкам.
Поставити мене з моїх фізичних і духовних свят, і допомогти мені в моїй земній полонених, щоб вони могли служити славі Господа нашого Бога. Не залиште свій захист у складних випадках. Ми надішлемо славу Отцю, Сину та Святому Духу. Зараз і назавжди. Амен.


Молитва за процвітання до св. Спиридона Тріміфту Коли ви явно усвідомлюєте, що ви хочете змінити життя для кращого, променя до Spyridon Trimifunt. Святитель просить швидко розв’язати грошові труднощі, для відправки допомоги в різних операціях, для фінансового благополуччя.





блаженний Святий Спиридон! Промінь для милосердя Господнього, що Він може прощати мене гріхами. Поставити мене, раб Божого (ім'я), доброго життя, здорового психічного і фізичного, матеріального і духовного благополуччя. Порадуйте Господа нашого Бога, щоб допомогти в питаннях, які вони можуть служити для своєї слави. Я з психічних і фізичних осіб, від девілих спокус, від зло-сландців.

Побачити Господа, що Він може дати мені прощення гріхів безкоштовно і нехай, світло мій шлях з Його милосердям і направляючи мені на правий шлях, милих до моїх прагнень, славляться благополуччя і жити в миру. Я надіслав славу і завдяки Отцю, Сину, і Святому Духу тепер і коли-небудь і коли-небудь. Амен.






Читання цих молитв регулярно протягом усього року змінить світ навколо вас, знімаючи погану удачу. Ви можете поліпшити життя і життя близьких до вас. Молитви допоможуть вам переходити з невиконання та процвітання. Може Бог захищати і захищати вас всюди. Амен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное