Чому не варто відкинути картонні рукави

Після завершення туалетного паперу залишається. картон Це невеликий циліндр сірого кольору. Вони зазвичай відкидають, тому що вони думають, що це не буде корисною в майбутньому. Але мій сусід, Тітка Зіна, по-різному думає.

Після того, як я побіг на неї, щоб запозичувати лавровий лист для супу і попиляти на стіл у вітальні близько 30 кущів з туалетного паперу! Я був дуже дивним, чому вона хотіла їх, і Аліна Зіна сказала, що це було для підготовки до новорічних свят. А у відповідь на мій пристрасний погляд, вона запросила мені відвідати ці вихідні.





Що я бачив в ній два дні пізніше дав мені ідею зробити те ж саме!

Хто б подумав, що цей темний матеріал, який багато хто відкидається без мислення, можна зробити оригінальні і корисні речі. А якщо вам подобається створити шедеври своїми руками, особливо якщо вам подобається зробити це разом з дитиною, то обов'язково залиште рукав позаду. Дуже зручно. Різдвяне виробництво!

Редакція "Так легко!" Ось 11 причин, чому не варто відкинути. туалетно-паперовийй Не сміття, але реальне поле для творчості!

  1. Шукаєте цю композицію, ви ніколи не знаєте, що це зроблено з. Він виглядає красиво і повітряно!



  2. Сова є одним з найпопулярніших фігур, які використовуються для Різдвой Особливо така новорічна іграшка сподобається любителям гончарії.



  3. Я люблю цей красивий сніговик! Я обов'язково спробуйте цю ідею з дитиною.



  4. Щоб зробити такий Дід Мороз, кущі повинні бути запечені з кольоровим папером. Далі виглядають кінці всередині, як на малюнку. Відкрийте нижні кінці, щоб вони виглядали як ноги. Зверху приклейте вигини разом і закріпіть петлю для висить новорічні вироби. Після цього виріжте трикутник з білого паперу і приклейте його до вироби. Нанесіть обличчя з чорним маркером, доверніть чоботи, руки та пояс.

    У такому діду можна покласти невеликий подарунок, ви можете повісити як іграшка на ялинку або прикрасити їх новорічним подарунком.





  5. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Для цього можна використовувати маркери, фарби, шматочки кольорового паперу і багато фантазії!





  6. Чудове рішення для тих, хто не може отримати справжню ялинку. А місце економить і розвиває творчість! р.



  7. Ось незвичайна, але досить цікава іграшка для новорічного дерева!



  8. Кожен знає, що Санта Клауса використовує оленя. Рол необхідно скласти навпіл і вирізати, як показано на малюнку. Відкрийте рукав і формуємо спину. Так що частини не відкриті, їх можна клеїти разом. Намалюйте обличчя оленя і роги, намалюйте очі, і приклейте ніс на невеликий помпон.

    р.



  9. Як видно, за допомогою кущиків можна створити тільки армію різдвяних персонажів. Ми любимо!



  10. Для створення такої прикраси вам знадобиться кілька картонних кущів. Чим краще. Також потрібно підготувати гарну довгу мотузку або звичайну косу, кольорові маркери або будь-які фарби. А вам можуть знадобитися ріжки з журналів, бажано новорічні теми. Автобуси можуть бути оформлені в будь-якому стилі, все залежить від вашої фантазії. Спочатку прикрашають картонні циліндри, а потім приклеїти канцелярські кліпи на них: ялинки, зірки, сніжинки, Санта Клауса, Снігові покоївки, подарункові коробки.

    І нарешті, зробіть невеликі отвори в кожному рукаві, а через отвори простягають ремінець. Краї коси можна декорувати бантами з тонких стрічок. Такий гірлянда добре виглядатиме як на дереві, так і десь на стіні.

    1876972



  11. Щоб зробити таку сніжинку, закріпіть шматки різьблених деталей з куща разом, а потім пофарбуйте білою акриловою або водяною фарбою. Дозвольте виготовити і прикрасити кінці паєтками. р.





Також я пропоную вам познайомитися з найбільшим вибором новорічних ідей, як зробити ялинку своїми руками. Вони обов'язково сподобається вам, тому що виготовлення таких ялинок дуже просто і недорого. Спробуйте реалізувати принаймні одну ідею і свято буде трохи ближче!



Як ви можете побачити, зробити Новий рік Не складно, і результат здивує всіх в домашніх умовах. Крім того, діти обох шкіл і дошкільного віку впораються з безліччю варіантів таких виробів. А також такі незвичайні ювелірні вироби можуть добре економити ваш бюджет, більше, ніж заміщати магазин різдвяних іграшок і гірлянд.

Чи подобається вам статтю? Поділіться ідеями з друзями на соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное