Я ніколи не смакував такий пишний, луничний бісквіт до! Основним інгредієнтом є кип'ятіння води, потрібно додати безпосередньо перед...

Я ніколи не отримав правий бісквіт. Я спробував десятки рецептів, навіть замовив чоловіка, щоб купити новий урожай! Сонечко зробити ідеальний торт Повільно розгортається в абіс, але раптом з'явився на незвичайному рецепті.





Немає нічого, щоб втратити, я перемогла так багато разів, що інший не впливає на свою кулінарну здатність. Особливий інтерес до нового рецепта був незвичайним інгредієнтом - окропом. І сталося диво! Тістечка виявилася настільки повітряним і м'яким, що перед тим, як я мав час змащувати їх з вершками і формувати торт, сім'я ate його в одному сидячи!

Для приготування тістечок потрібно дуже простий набір виробів. Краще використовувати міксер для перемішування, я не знаю, якщо тісто буде підніматися, якщо він збитий звичайною королою. Перший раз я зробив печиво в духовці, але пізніше спробував випікати в мультиварці, він вийшов відмінно в обох випадках!

інгредієнти
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. вищого борошна
  • 2 ст. цукру
  • 1 ст.л. молока
  • 1/2 ст.л. соняшникової олії
  • 5 ст. какао порошок
  • 2 ч.л. ванільного цукру
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 1,5 ч.л. соди
  • 1/2 ч.л. лимонної кислоти
  • 1 ст.л. окропу


Замість ванільного цукру можна використовувати екстракт ванілі, лимонну кислоту можна замінити лимонним соком, але потрібно додавати її в самому кінці. Обов'язково використовуйте соду і розпушувач. Якщо ви берете одну соди, тісто буде мати мильний смак, якщо один розпушувач - не буде добре рости.

Підготовка
  1. Увімкніть духовку перед варінням, його необхідно нагріти до 200 градусів. Підготуйте форму заздалегідь, прикрийте його пергаментом і в жодному разі змащуйте краю, інакше скоринка не буде гладкою, але гіркою.
  2. Змішайте всі сухі інгредієнти і добре перемішайте.



  3. У окремій мисці перемішайте яйця, додайте молоко і вершкове масло до них і зберігайте збивання протягом декількох секунд.


  4. Поверніть на чайник, він буде кип'ятити під час перемішування сухої та рідкої суміші. Рідкі компоненти заливають дуже акуратно, не перестаючи змішувати. р.



  5. Ви повинні зробити дуже густе і в'язкове тісто, яке не легко змішати навіть з міксером. Буває, що борошно недостатньо, в цьому випадку додайте кілька ложок, якщо на цьому етапі тісто рідке.
  6. Тепер це цікаво! Без відключення змішувача залити склянкою окропу в тісто. Зберігати швидко. Якщо ви використовуєте сік лимона, час його додати.



  7. Тісто повинна бути помірно рідкою і повільно зливається з міксера. Перемістіть його в підготовлену форму максимально швидко і швидко в гарячу духовку!



  8. Тепер знижуйте температуру до 180 градусів і запікайте торт на годину і половину. Не відкривайте двері духової шафи весь час.
  9. Після години і половини перевірте готовність з дерев'яною паличкою. Якщо висохнете, то все дрібно - вийняти, якщо це волого і з залишками рідкого тіста - тримайте тістечка в духовці трохи довше. Нехай готовий торт остудіть прямо у вигляді.
  10. Іноді виходить, що тісто тріщини або піднімається з гіркою. Не впливає на смак. Неприємний топ можна різати і їсти з чайом, а торт побудований з парних частин.



  11. Останнє, щоб вирізати торти на парні частини і змащувати будь-яким кремом.




Шоколад на варильній воді торт Виявляється дуже м'який і повітряний. В якості крему можна використовувати збиті сметани з цукром або вершками, згущене маслом або класичним маслом. Для останнього варіанту тістечка необхідно додатково замочити солодким сиропом.

Між шарами без страху кладуть вишні або нарізані банани. Якщо поверх торта залийте шоколадну глазур'ю і оригінальну прикрасу, ви отримаєте прекрасний святковий десерт.





Для багатококерної підготовки «Шоколад на окропу» в мультиварці Ще простіше духовки! Інгредієнти і методика приготування точно такі ж, як описано вище, але є кілька секретів.

  1. Не перемішайте тісто в чаші або змащуйте її маслом.
  2. Встановіть режим «Зробити» (180 градусів) і запікайте торт на 60-80 хвилин, перевірте готовність з дерев'яною паличкою.
  3. Коли бісквіт повністю запечений, викласти його на грилі або на будь-яку форму з отворами. Вони створять додаткову вентиляцію, яка дозволить не накопичувати конденсацію.





Для бісквіту добре випечений і вийшов без капелюха, ущільнюючи знімну форму фольгий Покладіть мокрий рушник на фольгу і накрийте його іншим листом. Покладіть невеликий прямокутник, висота якого дорівнює висоті форми. Ви можете розкачати валик з рушника і загортнути його в форму. Потім загортаємо форму з іншим фольгом листом, який буде тримати рушник.







Бажаю Вам тільки хороші результати приготування святкової випічки! Повідомте нам у коментарях, які секрети ви використовуєте для створення ідеального бісквіту.

Поділіться цим рецептом з друзями. спекотний млинДуже смачно готувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное