Сая Да: «Особливити любов чоловіка для життя, потрібно ...»

У мене є друг, Олена. Lena є 34, і тільки 6 місяців тому вона була одружена. Це не те, що вона виглядає погано або цікаво. Це те, що вона довго шукала себе, щоб зустрітися з ким вона буде щасливою і коханою.

Її шлях до щастя непросто, але зараз, шукаючи її гармонійно красиві Я знаю, що це не було нічого.

Одного разу, сидячи в кафе з Леною, я запросив її, що допомогло її маррію чоловіка своєї мрії. Після того, як чоловік Михайло дійсно може називатися таким, так як в 35 він прекрасний, розумний, талановитий, щедрий, турботливий, має власний бізнес і майже мільйонер. Його моральні якості також гідні захоплення. Найголовніше, він любить Lena дуже багато.





Як закохати чоловіка на життя Як виявилося, багато способів допомогли їй Лекція Сатя Дасай Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Його методи прості і доступні, і найголовніше, вони працюють, що підтверджує не тільки щасливе особисте життя мого друга, але і багато інших чоловіків і жінок, які поклали ці поради на практиці.

Сася Дас (Сергій Яковлєв) – фахівець з сімейних відносин, відомий викладач, філософ, письменник, мандрівник. Автор популярних семінарів країн СНД та Європи «Філософія щасливого життя», «Нет-борінг сімейної психології», «Феміне чарівність».

р.



Його семінари беруть участь у величезній кількості чоловіків і жінок. І кожен день є більше і більше з них, оскільки порада Сася дає дивовижні позитивні результати.

Натхнений цією інформацією, редакційна колегія "Сайт" Я приготував для вас пораду Сатя Даса, як закохати в любові для життя. І чому не навчалось, що в школі?





Отже, для того, щоб закохатися в коханні з людиною, вам спочатку потрібно знайти його, незалежно від того, як банально це звучить. І коли ви його знайшли, то перше, що починає «падати в любові», – за с. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С. С

Чи знаєте ви, що більшість лякає чоловіка при знайомстві і чому багато людей хочуть зустрітися з вами, але не варто кинути це? Вони дуже бояться відторгнення!

Для того, щоб познайомитися з чоловіком, Саля радить зупинити знайомства всім і радить бути відкритим для будь-якого спілкування. Це не зобов'язується нічого. Але це дає вам можливість познайомитися з новими людьми, з яких хтось може стати вашим другом, а хтось і єдиний, що ви не розглядали вперше.





Жінка не повинна відмовлятися від спілкування з чоловіками, вона повинна дозволити собі познайомитися, бути помітною для чоловіків. «І бути помітним, вона повинна бути де вона помітна», – каже Саля з невеликим дотиком гумору.

Відносини на ранній стадії повинні бути максимально простими як дружбу. Якщо жінка хоче закохатися в любові з чоловіком, вона повинна навчитися легкому зв'язку, а не фривоус, а саме легко.

Будьте відкриті до будь-якого зв'язку, в той час як бджільництво з гідністю. Пам'ятайте, що для будь-якої судової справи ви не побачите чоловіка нічого, але посмішка. А психолог каже, що чим більше підійде жінка перед шлюбом, тим краще.

р.



Якщо настає момент і людина відстане себе, потрібно розуміти, що це нормально, і не звертайте увагу на неї. «Коли він від вас відходить, він працює далеко, - каже Сася Дас. У цей момент абсолютно не потрібно викликати і зробити все "і", краще продовжити жити звичайним життям. Цей етап не впадаючи в любов дуже важливий.

Після деякого часу виникає ситуація, коли деякі дружби починають виділятися, але не викреслюють решту, її слід робити після весілля.





Після чого настає стадія відчуження, в якій відносини стає більш формальним. На цьому етапі стосунки дуже красиві. Це так званий квітковий і цукерковий період, і дуже важливо, щоб він був. Чоловік на цьому етапі повинен показати жінці, що він може піклуватися про неї. І це не про те, щоб гори або рафтинг на річці.

Наступним етапом відносин є недоторканність. На цьому етапі це не про секс. Не завжди дуже красиво, жінка вже може відкрити своє серце, розповісти про її проблеми.

3725737



На цьому етапі найкраще робити спільні поїздки, щоб жінка могла спостерігати, як чоловік поводиться в екстремальні ситуації. Я дуже люблю, як Саля консультує в цьому випадку, наприклад, щоб втратити валізу в аеропорту і подивитися, як людина поводиться. Чи допоможе він вирішити цю проблему, або буде він кричущий і відлякувати вас або інші?

По-перше, будь-яка проблема для жінки стає можливістю показати, як він буде справитися в цій ситуації. У екстремальних умовах все завжди падає, і людина показує себе як він дійсно.

Жінки повинні показати, що вона потребує чоловіка, що не надихає чоловіка, як жінка, яка потребує чоловіка.





Після того, як рік такого зв'язку настає стадія залучення. Тільки на цьому рівні рекомендується ввести дружбу до батьків. Перед цим етапом не варто омолодити своїх родичів.

Далі йде весілля. Весілля повинна проходити за жіночим сценарієм. Людина фінансує захід і може регулювати її трохи в складі мудрих витрат грошей. А Сатя радить почати будувати відносини після весілля, не перед нею.





Я також рекомендую вам послухати повну версію лекції Сатя Даса в цьому відео.

про:blank

Я також хочу розповісти вам про один дуже незвичайний спосіб, щоб закохувати людину всього за 4 хвилини - 36 питань, після чого любов неминуче. Ці питання дуже добре з'єднуються навіть повністю неоднорідних людей, тому що мислити про такі важливі точки, щоб отримати якомога ближче один одному.



Сатія Даса сказала: «Якщо ви хочете жити з людиною, зануріть себе в дослідження голови чоловіка». Спробуйте послухати ці поради, адже психологія дійсно магічна наука і вона здатна буквально читати. дивний!

Скажіть про ці поради друзям, можливо, вони допоможуть одному з них знайти жіноче щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное