Я спробував невдало вилікувати виразку протягом 10 років, але після вивчення цього рецепта я позбавлявся від нього протягом двох тижнів. Просто мікс...

Виразка сомах – хронічна хвороба, яка впливає на 10% населення світу. Якщо ви відчували це захворювання, ви, ймовірно, знаєте, як неприємний і неприємний. Деякі люди страждають виразками протягом багатьох років. Чому виникає і як його лікувати? Ви знаєте традиційний вигляд цієї хвороби, але це не про це.




ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Він розповість, як позбутися від цього захворювання за допомогою Віталія Островського.

Гейлер Віталій Островський є членом міжнародного руху для природної гігієни, рослинництва. Він сприяє здоровому способу життя відповідно до законів природи. Його книги та лекції дуже популярні. Він також має думку про виразку.





Яка причина її виникнення? Островський вважає, що є дві такі причини - неправильне харчування і стрес. Тому, перш за все, він консультує з лікування виразок, не має стресу і повної спокійності.

Він сказав, що я хочу пояснити його ретельно. Коли ви нервуєте, надниркові залози випускають величезну кількість гормонів в організм і імунні клітини просто спалюють. Видаліть стрес і протягом трьох днів зникне виразка. й





Його друга порада є доброзичливим, спокійною і ніколи не підніме голосу. Після всього, це основна причина виразки, згідно з лікером. Якщо людина сердитися, ворожий і постійно кидає себе на людей, він обов'язково буде виразка.





ДепозитФотос також вважає, що всі наші проблеми здоров'я від нашого неправильного харчування. Ми навчаємо з дитинства їсти за схемою, яка вже давно була створена в суспільстві. На жаль, це абсолютно неправильно.

Островський переконаний, що для того, щоб зберегти здоров'я і не хворіти, потрібно їсти один продукт одночасно, і не змішати все в рядку. Як нам подобається? Спочатку каша, потім гілочки з цукерками і пряниками, а потім щось інше. Наш шлунок просто не в змозі впоратися з такою комбінацією продуктів, тому виразки.

р.

ДепозитФотогалерея

За його теорією правильне поєднання продуктів є запорукою здоров'я і довготи. Є кілька правил, які не можуть бути порушені.

  1. Не рекомендується вживати вуглеводи і кислу їжу одночасно.
  2. Не рекомендується вживати білки і вуглеводи в одній їжі.
  3. Не рекомендується споживати два концентровані білки в одній їжі.
  4. Не рекомендується споживати жири разом з білками в одній дозі.
  5. Не рекомендується поєднувати кислі фрукти з білками.
  6. Не рекомендується вживати крохмаль і цукор в одній їжі.
  7. Не рекомендується споживати один концентрований крохмаль в часі.
  8. Не рекомендується споживати кавун і диня одночасно, як і будь-яку іншу їжу.
  9. Не рекомендується вживати молоко з іншими продуктами.




ДепозитФотогалерея

Дотримуючись цих правил не так складно, але вони можуть захистити вас не тільки від виразок, але і від інших однаково неприємних захворювань. І тепер про головне, про рецепт, який допоможе позбутися від виразки через кілька тижнів.

Для початку необхідно відмовитися від звичайної дієти і замінити все це одним простим блюдом для одного прийому їжі. Що допоможе. відновлення здоров’я.

Візьміть варену гречку, тушковані овочі без масла. Овочі можна вибрати за вашим смаком, його можна тільки помідорами, і можна додати трохи брокколі і солодкий перець. Далі перемішайте гречку і овочі в блендері, додайте зерна пророщеної пшениці, трохи турмерної і солі за смаком. Ви отримаєте кашу, яку потрібно їсти тричі на день протягом 1-2 тижнів.





У раціоні слід бути тільки це каша і не цукор, печиво і все інше, до якого ми так звикли. Також важливо не пити воду. Ця страва має відновлювальні властивості, має м'який оксамитовий і регенеруючий ефект. У зв'язку з цим виразка дуже швидко загоює, вигідні властивості цієї каші покращують імунітет.

Рецепт дуже простий і доступний, відповідно до загоєння, він допоможе очистити тіло і відновити здоров'я. Звісно, перш ніж використовувати його, необхідно звернутися до лікаря, адже будь-яка традиційна медицина повинна застосовуватися з обережністю. Подбайте про себе і здоров'я!

Якщо вам подобається цей навчальний матеріал, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное