П'ять чудес з'явиться, якщо ви робите це просто без зусиль, кожен день!

Це золото правило варто приймати як звичку. Увечері, в кінці дня, потрібно лягти на стіну, підняти ноги вгору і провести 10 до 15 хвилин в цьому положенні. Немає додаткових передач, просто ніг і стіни. Бажано зробити це щодня.

Нижче наведено відео, як правильно взяти його. свічникй Вправа дуже проста, доступна всім, незалежно від того, як ви старієте! Я зробив це протягом декількох місяців, і я розповім вам трохи про результати цього простого трюку.





У мене є схильність набрякати ноги, ноги втомлюються швидко. Вибираємо комфортне взуття досить складно завдяки збільшеним кісткам на ногах. Я проживаю весь день на роботі на комп'ютері і ввечері я відчуваю себе абсолютно зламаним: якщо немає можливості практикувати або ходити після роботи, тіло як хтось інший через тривале сидячи, ви відчуваєте тяжкість в голові і страшну млявість.





Коли я дізнався про цю вправу, звичайно, була цікавість: як це не потрібно нічого робити, ви просто лежите до стіни і насолоджуватися терапевтичною процедурою для всього тіла? Ні. Виявилося, що це йога-позиція Це дійсно здатний магії.

Варто витратити принаймні 5 хвилин в такому положенні, як ви відродите. Товстушка проходить, тіло оживляє і піднімається вгору, голова стає чітким. Завдяки цій статичній вправі ви ще можете зробити багато речей ввечері, тіло потрапляє в тон, легкості відчувається в ногах. Я люблю ефект!

Р



Чому так важливо покласти ноги на стіну? Під час дня наш організм постійно перебуває в вертикальному положенні, найбільш шкідливий для відпочинку. Завдяки цьому доступному поставу тіло займе протилежне положення.

Переваги цього прямий великий: тіло швидко відновлюється, відпочиє, знімає напругу від хребта, залишає «здоровість в ногах», покращує кровоплин, ви тренуєте при лежанні вниз, тому що серце потрібно працювати більше, щоб перекачати кров ноги.

Профілактика варикозних вен Дізнайтеся, як правильно зробити це світло вправи. Також гарна дівчина покаже вам, як злегка розтягувати м'язи ніг, будучи проти стіни. Дуже корисний, надзвичайно простий!

про:blank

Ця позиція з спокійною душею можна назвати найбільш потужна профілактика варикозного розширення венй Під час його реалізації поліпшується венозний відтік, зникають набряки ніг, зникають відчуття втоми. Крім того, полегшує страждання тих, хто вже знає нещастя, що мають захворювання вен.





Як правильно виконати появу зігнутої свічки
  1. У йозі ця проста асана називається Viparita Karani. Вважають, що коли людина стоїть на ногах, він віків, і в інверторному поставу всі процеси тіла йдуть назад, і він отримує молодше. Максимальна вигода буде якщо ви в цьому положенні. тихой
  2. Покладіть на спину, стегна слід на відстані близько 30 см від стіни. Згинаємо коліна, кладемо ноги на стіну. Переконайтеся, що ваші стегна під прямим кутом відносно стіни.
  3. Випрямити ноги, покласти їх на стіну всю поверхню, тримати коліна прямо, розслабляйте ноги. Хто думав, що Профілактика Це так просто.
  4. Поставте подушку під голову, вона повинна бути дуже комфортно. Закрийте очі і дихайте глибоко. Помістіть одну руку на животі, інший на серці.


  5. Усвідомо про дихання, вдихати 2 підрахунки, видих 4. Спробуйте зупинити внутрішній діалог, заспокоїти ваші думки, слухайте тільки до вашого дихання. Цей предмет особливо важливо для тих, хто часто відчуває стрес на роботі, відчувати тривогу, хто має безсоння. Усвідомий дихання в неперевершеному положенні загоює нервову систему, дасть відчуття балансу.

    468562



    ДепозитФотогалерея

    Якщо важко вдихати спокійно і ви відволікаєте від зайвих думок, використовуйте мій метод. Коли ви відчуваєте себе, як ви будете відволікатися, поверніть очі навколо, я віддаю годинникової стрілки. Це легко зробити з очей закритими. Цей рух очних яблук допомагає відновити концентрацію і направляти вас на свідомий стан, в якому легше контролювати дихання і що робити.

    Обертання очей також допомагає збирати в звичайному житті, впоратися з роздратуванням, небезпечністю і стресом, має миттєвий приспокійливий ефект.

  6. Зайдіть в цю асану на 10-15 хвилин. Акуратно відштовхуйте ноги від стіни, лежачи трохи, поверніть на праву сторону і піднімайте з підлоги.


Ця постава покращує пам'ять, тому що кровопостачання мозку підвищується при його виконанні. Також відбувається стимулювання щитовидної залози та інших залоз внутрішньої секреції, оскільки вони блідийй Як я сказав, що це найкращий. профілактикай При регулярній продуктивності цього постави, старіння уповільнює, зморшки розгладжуються, поява шкіри покращується. Процес травлення також покращує помітно!

Свічка постави Це дуже приємно зробити. Навіть подумати про цей процес приємно, що не виконувати: тіло повністю розслаблений і відпочивається, відчуття неприпустимо красиво, повна релаксація. Я впевнений, що ви хочете написати подяку вам, якщо ви спробуєте вправу принаймні один раз! Я бажаю вам добре здоров'я і серена легкість у вашій душі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное