Як провести день Святого Миколая Чудотворця зими

Відкриття серії новорічних свят День Святого Миколая Чудотворцяй На цьому чудовому святі прийнято запитати про підтримку небесних сил, щоб майбутній рік був безглуздим у всіх подіумах.

Габаритний зображення



ДепозитФотогалерея

Свято Святого Миколая Микола Чудотворець Він народився в багатій християнській родині. Його батьки були щедрими і співацькими. Ті, хто не може обійтися без допомоги. З дитинства Микола занурився в релігію, взяв участь у храмі, навчався молитви та Святому Писанні. Його любов до Бога стала православним священиком.

Після смерті батьків Миколай розподілив всі багатства бідним людям, і він залишився міністром церкви. Він присвячив своє життя молитвою, Богом і славізацією християнства.





Він був покровником простих людей, моряків і особливо дітей. Він зробив багато чудес і благородних дів, врятував рідне місто від голоду, і багаторазово допомагав Після смерті Миколая його влада почала виводити. оздоровчий світ Він допомогло йому,

Чудотворець читає молитви для здоров'я і загоєння, шукає допомогу і спасіння. І це вірно, бо молитва допомагає у відчайдушних ситуаціях і матеріальних труднощів. Будь-який, хто перетворюється на святе, обов'язково буде в витонченості.

У цей день відсвяткували відставку святого Миколая та його відродження з Христом. У всіх храмах читають Літургії. Ми обов'язково робимо все можливе для відвідування церковного сервісу. Навіть якщо ви поспішаєте, проведіть стільки часу в церкві, як ви можете. Не прочитайте святі книги в домашніх умовах і попросіть Господа за милість.

Всесоюзний, чудовий дивовер, до Святого Христа, Отець Миколай! Ми молимося, будьте надії всіх християн, вірних захисників, голодних медиків, вівсяної радості, хворих лікарів, плавання на морському правилі, поганий і бідний медсестра і все швидкий помічник і захисник, що спокій тут ми живемо життя і бути гідним бачити славу Божої обраної на небі і з ними постійно chanting один в Трійці Божих поклонів назавжди і коли-небудь. Амен.





У свадьба Ви не можете лоскотати, сорочка, кварель. Негативна енергія повернеться з потрійною силою. Досягнення від важкої побутової хори і провести цей час в молитві.

Також необхідно дотримуватися різдвяного швидкого. Відпустка потрапляє в середу - можна їсти рослинне масло і рибу, спекотну їжу, кашу. Не можна їсти тварин і молочних продуктів, яйця, спирт.

На день Святого Миколая в будь-якому випадку р.й Разом з грошима можна подарувати удачі і процвітання. Це найкращий час для оплати заборгованості. Вважається, що якщо це не зроблено, вам доведеться відчути необхідність в наступному році.

255689



ДепозитФотогалерея

Найприємнішим на цьому святі є надання дітям подарунки нібито від Святого Миколая. За легендою він йде навколо всіх будинків, що супроводжуються своїми помічниками - ангелом і демоном. Ці два захистають або відмивають маленькі відверті. Для хлопців, які добре поєднуються весь рік, Микола поставить подарунок під подушку або в в взутті, а до неслухняного - стрижень, щоб направляти істинним шляхом.

На цей день дуже багато людей. Деякі залишаються актуальними навіть сьогодні.





ДепозитФотогалерея

У цей день варто сплатити всі борги, інакше родина буде на бідності протягом наступного року.
У цей день засніжений - зима буде морозним, суворим і холодним.
Власник будинку повинен бути першим, щоб піти біля своєї садиби ранку, щоб наступний рік був успішним і продуктивним.
Якщо на деревах є заморозки, то урожай.
«Весь день дощу – до гарного зимового врожаю. й
У день був морозний - наступного року буде великий урожай хліба і овочів.

Спробуйте дотримуватися прикладу Миколая Чудотворця, допомогти вашим близьким, дарувати алмс, але не рекламувати його. Зцілення ваших близьких на будь-який день і радість Бога прийде до вашого будинку.

Усе-Холя Миколай, Найвищий Приємний лорда, наш теплий домінант, і всюди в моїй суєти швидкому помічнику, допомогти мені, грішнику і тьмяного, в цьому житті, молитися Господу, щоб надати мені ремісію всіх моїх гріхів, сильно гріхів від моєї молоді, у всьому моєму житті, в знесеному, словом, і в усіх моїх почуттях; і в кінці моєї душі, допомогти мені до хастифікованого, в молитві Господа, і в славі Божого, і в нинішній день я завжди дам вам Святий Бог,





Спрощіть цей зимовий відпочинок з чистою душею і чистими думками. Не боятися йти до церкви і подякувати Богу. Я вірю, що великий дивотворець Миколай стане доповіддю між людиною і Вседержимість і принесе справжню диво кожній родині. Може Бог захищати вас всюди. Амен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное