Чому візит дуже щедрий бізнес

Як гасити апетит гарно подаються снеки я нічого не скажеш про новорічну ніч. Нерідко навіть основні страви не так смачні, як витончені канапи, тарлети і рулетки. Тому, коли я приходжу в гості, то перше, що я зроблю, кинувся на блюдо з закусками.

Шкарпетки для новорічного столу



Відвідування є дуже витонченим бізнесом, що дозволило мені витягти багато корисних речей для себе. Зокрема, я визначив 5 найбільш неординарних і Закускай Напередодні Нового року я поспішаю поділитися практичними рецептами з кожним читачем. "Сайт"й

Крабові палички "Дохідний"



інгредієнти
  • 200г крабові палички
  • 3-4 яйця
  • 100г твердий сир
  • 2-3 зубчики часнику
  • майонез
  • Малкa


Підготовка
  1. Відварити яйця важко і ретельно відокремити білки від жовтків. Сітка на великій тертці білків і на невеликій жовтці, але не змішувати ці два інгредієнти.
  2. Протерти сир на дрібній тертці, і пропустити часник через прес.
  3. Вирізати трохи. Комбінувати в невеликій ємності яєчні білки, сир, кріп і часник. Заливаємо отриману масу майонезом і добре перемішуємо.
  4. Акуратно непрокрутіть кожну крабову палицю і змащуйте її сирною начинкою. Потім розкачати палицю у вигляді маленької рулетки так, щоб начинка залишається всередині. Для зручності можна нарізати кожну палицю на дві частини.
  5. Кожна рулетка змащується з торцевих боків з майонезом і мацни в жовтковій суміші. Прикрасьте готову закуску з кріплками.


Шапка "Buffet"



інгредієнти
  • 150г варене куряче філе
  • 150г морква в корейці
  • 300г шампіньйон
  • майонез
  • каструлі


Підготовка
  1. Філе куряче варення і розрізати м'ясо невеликими кубиками.
  2. Помийте свіжі гриби і обсмажте їх на невеликому вогні.
  3. Наріжте моркву по соломці і перемішайте її з курячим філе, грибами і майонезом.
  4. Поставте готову фаршу в трацах.


Курячі та сирні печериці



інгредієнти
  • 500г куряче філе
  • 60г фета
  • 1 ст.л. борошна
  • 300г шампіньйон
  • 100г подрібнений сир моцарелла
  • 4 ст.л. сметани
  • петрушка
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • чилі
  • сіль


Підготовка
  1. Промийте і висушіть гриби, після чого акуратно зніміть ноги гострим ножем. Обкладинка з пергаментною випічкою і викласти гриби отвори вгору.
  2. Швидко нарізати і обсмажити куряче філе на рослинній олії. Додайте дрібно нарізані грибні ніжки до сковороди і варіть інгредієнти ще 5 хвилин.
  3. Вилити борошно і сметану в невеликій ємності, потім залити отриману суміш в сковороду. Посипати майбутні начинки. Продовжуйте варити суміш на 10 хвилин, потім зніміть каструлю з вогню і дайте їй охолонути.
  4. В той же час прогрійте духовку до 180 градусів. Руб фета сир на дрібній тертці і додайте його до сметанної суміші.
  5. З десертною ложкою акуратно помістіть начинку в кожну грибну шапку. Посипаємо гриби з тертим моцарелою.
  6. Шапки для мийки в духовці на 180 градусів за 20 хвилин.


Курячі рулетки



інгредієнти
  • 500г куряче філе
  • 3 яйця
  • 100 г овочів за смаком (Болгарський перець, помідори, огірки)
  • 1 ст. майонезу
  • сіль
  • перець


Підготовка
  1. Зробіть кілька поздовжніх надрізів на курячому філе, а потім збити його. Результат повинен бути шар м'яса, який ідеально підходить для прокатки. Обов'язково поперчити і посолити м'ясо.
  2. Підготуйте омлет, поєднуючи яйця, майонез, овочі в невеликій ємності.
  3. Помістіть омлет на курячому філе, а потім розкачати акуратний рулет.
  4. Затишно обгорніть рулон в харчовій плівці і відправте в горщик окропу, щоб приготувати на невеликому вогні близько 40 хвилин.


Таблетки з креветками та сиром



інгредієнти
  • пісочниця
  • 100г середньорозмірна креветка
  • 100г сир моцарелла
  • 2-3 ст. майонезу
  • сіль
  • 1 зубчик часнику
  • зелено-іонні перо
  • соняшник


Підготовка
  1. Рост креветки в рослинній олії 3-5 хвилин.
  2. Приготувати блендером однорідну масу тертим сиром, майонезом, часником, зеленою цибулею і сіллю.
  3. Покладіть сир начинку в кожну тралет і покладіть креветку зверху.


Візьміть ці оригінальні рецепти і дайте свій новорічний стіл запам'ятовується всім гостям.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное