Після тижня я робіть масаж ніг з цим інструментом. Ніяких набряків, не сухість, ніяких тріщин. Я рекомендую!

Зима прийшла... Це означає, що багато жінок почали носити тепле взуття, шкарпетки, колготки і тапочки в домашніх умовах і, отже, припинили спостереження за ногами. Причина давно відома - ніхто не бачить. Звичайно, ми впевнені, що ви не належите до таких леді, але, що я можу приховати, ярмарок сексу в холодному сезоні не так турбує їх педикюр, як влітку.

754669.



Це дуже велика помилка, тому що це через тісне взуття і постійне перебування в теплі, що шкіра на ногах стає грубою, а іноді тріщини, стає менш зволоженою, а найгірше відчуття втоми і втоми. ніжно-стійкістьй

Але все це можна уникнути завдяки одному простому і доступному процедурі - розтирання. Редакція "Сайт" Він розповість, як приготувати в домашніх умовах. скрабХто подарує ніжки гладкості і здоров'я.





Фут скраб Інгредієнти
  • 1 склянка цукру
  • 1 ч.л. соди
  • 2 ч.л. оливкової олії
  • 1 ст. л. мед
  • 1 ч.л. jojoba масло
  • кілька крапель улюбленої ефірної олії


Підготовка
  1. Змішайте цукор і оливкова олія в мисці. Цукровий пісок - відмінний відчутт, який дозволить видалити цегляний шар шкіри, а оливкова олія зволожує її.



  2. Потім додайте соду – вона очищить шкіру і вбиває шкідливі бактерії. Додайте мед до отриманої маси - він буде живити шкіру і пом'якшити (не потрібно тримати трохи в водяній бані, щоб вона стала більш рідкою). Потім додайте jojojoba масло і ефірне масло. Стирайте все разом.





Застосувати скраб на чистоті ніжки після душіння, щоб шкіра злегка запарилася. Масаж ніг на 3-5 хвилин. Вимийте його чистою водою. Для кращого ефекту нанести живильний крем на шкіру. Процедуру 1-2 рази на тиждень. Цей бюджетний природний засіб дасть вам ніжки анголичної ніжності. Поліпшить кровообіг і запобігає багатьох недуг.

Інструмент також може обрізати весь організм. Але пам'ятайте, що такий скраб можна зберігати протягом 2 тижнів в скляній ємності. Далі робимо новий.





Редакційна колегія
Скраб ще більш ефективний, якщо ви використовуєте Dead Sea замість цукру. Ви можете знайти в деяких аптеках або магазинах з доставкою. Крім того, що сіль прекрасно масажує і знімає грубу шкіру, вона також викликає процеси регенерації. Морська сіль Мертвого моря не грубо мелена, і вона не сухий у порівнянні з звичайною морською сіллю.



Особливо добре, щоб зробити її скрабом або принаймні ванною для тих, хто страждає від різних захворювань шкіри і грибкових інфекцій. Після всього, багато людей йдуть в санаторію на Мертве море точно, щоб позбутися від захворювань шкіри. Також можна додати каву або корицю до скрабу.



Спробуйте зробити цей скраб, і ми обов'язково будемо раді. Розкажіть про це в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное