7 вправ японського цілителя Katsuzo Nishi, які можуть працювати чудеса з жіночим тілом.

Не довге тому я прийшов на книгу японського цілителя називається Katsuzo Nishi Health System. Я зловила свою увагу, оскільки вона не була написана з нуля, але на основі особистого досвіду автора. У віці від 20 років японська діагностувала смертельно і прогнозувала непристойну смерть. Він не подарував і продовжував боротися за життя. Зацікавив себе і жив довгого і плідного життя.

Габаритний зображення



Він присвячував своє життя для розробки та вдосконалення системи. Він містить мудрість давньогрецької та єгипетської медицини, Тибетської та китайської практики, йога та багатьох інших джерел. Система здоров'я Ніші Не просто набір вправ і правил харчування, це ціла філософія.





Я зацікавила японські практики здоров’я протягом тривалого часу, але філософія Katsuzo Nishi надихнула мене більше, ніж хтось інший. Для початку слід спробувати набір вправ, які японські розвивалися для відновлення здоров'я і зцілення тіла. Для жінок, які завжди прагнуть до досконалості, це буде незамінним.

Ці вправи легко виконувати, вони заповнюють тіло за допомогою життєздатності і енергії, а також допомагають позбутися зайвого жиру і сформувати красиву фігуру. Крім того, вони зміцнюють суглоби і запобігають висадці солі. Спробуйте 15 хвилин на добу і ви не впізнаєте своє тіло.

Починайте з вибором потрібного часу для вправ, коли вам не потрібно дрочити в будь-якій точці. Головне не виконувати вправи в кінці вечора, тому що ви можете розбити свій щоденний ритм. Вранці краще заряджати позитивною енергією і життєстійкість. І ще одне - вправа повинна принести вам задоволення, потім результат не буде довго в приході.





Мирний просторий одяг, який не заважає. Вимийте себе холодною водою, посміхайте і запустіть першу вправу.

  1. Вправа один.
    Поверніть на спину і спробуйте якомога більше розслабитися. Уявіть себе в тихому і красивому місці. Поставте руки. Покладіть ноги разом і згинайте в колінах. Витягніть коліна до грудей. Візьміть глибоке дихання і поверніть коліна вправо, намагаючись їх укласти на підлогу. Поверніть голову зліва і повільно дихайте. Ви повинні доторкнутися до підлоги, а плечі і руки повинні залишитися без руху. Повернутися до стартового положення, дихати глибоко і повторювати, тільки в іншому напрямку. Вправа закінчена. У перший день робимо цю вправу 4-5 разів, а потім поступово збільшиться до 25.





  2. Вправа два
    Підніміть нашу спину, покладіть руки вниз по тілі. Ноги вигинають на колінах і розміщують на відстані 30 см один від одного. Зосередитися на ногах. Візьміть глибокий дихання і малюйте в животі м'язи. Зніміть бутони з спиною, залишивши тільки на лопатках. Затримайте в цьому положенні кілька секунд. Види і повільно спускаються до стартового положення. Розслабляйте і візьміть інший підхід. Повторити вправу 5 раз.



  3. Вправа три.
    Підйом на животі і натиснути одну щоку на підлогу. Руки вздовж тіла з долонями вниз. Ніжки 15 см. Тепер процідіть м'язи алетак, простягайте шкарпетки і піднімайте одну ногу. Залиште інший на підлогу. Утримайте в цьому положенні кілька секунд і плавно опустіть стопу на підлогу. Зробіть те ж саме з іншою ніжкою. Повторіть цей 50 разів на кожну ногу.



  4. Вправа чотири
    У тому ж положенні підігніть руки на ліктях, підніміть голову і плечі. Помістіть долоні на підлогу шириною плечей. Підніміть обидві ноги приблизно на 15 см і залиште в цьому положенні кілька секунд. Зробіть гойдалки ногами вгору і вниз, імітуючи плавання. Робимо Mach 25-50 з кожної стопи.



  5. Вправа п'ять
    Підігніть на всі чотири, розміщуючи ноги і руки на ширину плечей. Випрямляйте праву ногу і підніміть її 30см від підлоги. Mach 25 з ноги вгору і вниз. Потім повертаємо в початкову позицію і повторюємо з іншої стопи.



  6. Вправа шоста
    Залишайтеся в одному положенні, опустіть голову вниз, і підніміть свій таз. Затягніть коліно правої ноги так, щоб доторкнутися до чола. Потім випрямляйте ногу, розтягуйте і підніміть голову. Повторіть вправу 10 разів з кожної ноги.



  7. Вправа сім
    Кніель, тримати тіло вертикально, руки вздовж тіла. Підтримуючи свою спину прямо, трохи нахиляйте і linger в цьому положенні протягом декількох секунд. Повернутися до початкового положення і повторити вправу 5 разів.





Повільно, плавно і без розриву – це те, як потрібно виконати ці вправи. Після завершення цього комплексу, повільно піднімаючись і прогуляйтеся по будинку, заспокоїти дихання. Подумайте про приємну і радію в цих думках. Якщо ви сприймаєте комплекс не тільки іншим вправам, але як спосіб розслабитися, покласти свої думки і почуття в порядку, то стає своєрідним способом медитації.

У цьому відео ще більше про здоров’я Катсузо Ніші та вправи. Його порада надихає!

про:blank

Якщо вам подобається цей набір вправ – поділитися з друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное