Я знаю, як прикрасити ваше дерево! Секрет цієї кондитерської хитрості в ...

Що таке свято без смачних ласощів і тортів? Нехай Новий рік не день народження, але це свято рідко без солодкого. Тому кожен господиня хоче здивувати гостей смачним і красивим десертом.

А що якщо цей десерт не тільки на столі, але і на ялинку! Мій друг чоловіка - це відомий шеф-кухар, і після відвідування його останніх вихідних, я не можу допомогти, але дізнатися деякі смачні речі з нього. Кукурудза Як здивувати всіх батьків і гостей напередодні Нового року.





Знаючи, що моя родина просто любить шоколад, Михайло поділився секретом приготування їжі. дивний-футболКрім рецепта солодких сніжинок. Я впевнений, що це прикраса дерева запам'ятається всім!

Шоколадні прикраси своїми руками



Редакція "Сайт" Я приготував для вас два дивовижних способи створення солодкий для святкового столу і дерева. Не тільки красиві, але і смачні!

Шоколад Різдво Бал з сюрпризом



Вам потрібно.
  • силіконові
  • 60г гіркий шоколад (пер 1 кулька)
  • 1 "Кіндер Суприз"
  • дерево-смуг
  • папір
  • 1 яйце
  • 250г цукровий порошок
  • 1 ч.л. лимонного соку


Підготовка
  1. Спочатку необхідно розтопити шоколад в водяній бані. Оптимальний варіант - мийка не на плиті, але в теплій воді. Це набагато довше, але температура плавленого шоколаду дуже низька - це не швидко і швидко застигається. р.



  2. З силіконовою щіткою поширіть трохи кізового шоколаду над внутрішньою поверхнею цвілі, а потім відправте заготовку до холодильника. Після 15 хвилин зніміть майбутній м'яч (хокольте слід візуально захопити) і накладіть другий шар. Потім поставте в холодильник знову. Третій шар буде остаточним, після його застосування шоколад повинен бути допускається добре охолоджувати. Тримайте заготовку в холодильнику не менше 2 годин.





  3. Обережно отримайте шоколад з форм. Далі готуємо стрічки і муки з побажаннями. П'ятий 2 вузли на стрічку, верхня повинна бути зовні кулі, нижній - всередині. Закрийте коні з кінцем стрічки всередину, щоб м'яч не зійшов і падає з дерева.



  4. Нагрійте дно каструлі під струменем гарячої води і викладіть на стіл вниз. З холодними руками розміщуємо півсферу на кілька секунд на опалювальну поверхню, знімаємо, кладемо фляск зі стрічкою в неї, нагріваємо другу півкулю і акуратно з'єднуємо їх. Шви досить швидко ущільнюють, але важливо дати всю структуру добре висихати, тому готові кулі залишають при кімнатній температурі протягом декількох годин.





  5. Тепер перейдемо до морозива. Для цього відокремити кальмари з яйцеклітини. Збийте його виделкою або вінком, щоб розбити структуру, а в невеликих порціях додайте порошок, а потім лимонний сік і добре перемішайте.



  6. Морозиво шприц або зробити обгортковий конверт і почати робити візерунки. 59682



  7. Коли навпіл кульки фарбують, задають м'яч сушити протягом 6 годин при кімнатній температурі. Потім перетворимо кульку над і пофарбуємо другу півкулю. Після висихання можна повісити прикрасу на дереві.



  8. Це, кулі готові!





Так ми можемо приготувати. сніжинкай Важкий, відкритий, цукор!

Солодка Сніжинка Інгредієнти
  • 1 яйце
  • 250г цукровий порошок
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • сніжинка
  • харчова
  • сніжинка
  • папір для випічки
  • труси


Підготовка
  1. Відокремити яєчний білок і збити його виделкою, а потім додати цукровий пісок і лимонний сік і перемішати всі інгредієнти до однорідної маси.



  2. Тепер переходимо на створення кондитерського пакету хлібопекарського паперу. Для цього зніміть смуги шириною 7-8 см від рулону, а потім прокочуйте кулак щільно загортаємо ніс з нього. Кицька сторона.



  3. Виберіть підходящий шаблон з сніжинками, накрийте його харчовою плівкою і запустіть живопис.



  4. Коли сніжинки повністю готові, кладуть їх в холодильник до повного заморожування. Наприкінці прикріпіть стрічку до сніжинок і повісьте на дерево. 1979 р.





Також я пропоную вам ознайомитися з супер корисними порадами від досвідченого шефа кондитерських виробів, як прикрасити торт в домашніх умовах за допомогою шоколадних креслень. Навіть найпростіший візерунок шоколаду з цим трюком буде виглядати оригінально. Покажіть свою фантазію!



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Діти особливо люблять цю прикрасу, тому що це так незвично і цікаво їсти іграшка безпосередньо з ялинки або знайти приємний сюрприз в шоколадному різдвяному кулі.

Бажаю всім успіхам і привітанням на майбутній Новий рік! Нехай це буде солодким і ароматним і подарувати тільки дивний! Обов'язково поділитися статтю з друзями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное