Коли коробка цукерок порожня, дати їй можливість провести решту її життя від бункера.

Я завжди вважаю себе експертом в рукоділлі. Але коли я запитав, де ми продаємо Correx в місті, я думав. Що таке матеріал, для чого? Не варто забувати! Спасибі пошуковому двигуну, щоб допомогти мені зрозуміти це. Тепер на зовнішній вигляд Кошик Я не тільки зацікавився солодким змістом.





ДепозитФотогалерея

Вважаю цей матеріал просто godsend - Я їсть цукерки, надихнула, і лівий Коррекс для рукоділля. Має різноманітність додатків, починаючи від простих ручних стендів для повторного використання на кухні.

Ця колекція представляє найкращі варіанти для створення Аксесуарий Зателефонуйте дітям, більшість з них справляється самостійно.

Оригінальні вироби
  1. Спробуйте зробити світильники. Вам просто потрібно з'їсти кілька ящиків цукерок і зібрати разом вкладиш з пакета. Використовуйте гарячий клей, степлер або прозору нитку. Фіксувати структуру на старому каркасі світильників або зробити новий з міцного дроту.



  2. Обгортання обрізаної пластикової пляшки з пакувальними клітинами, закріпити її. Тепер ручки і олівці займе набагато менше місця на столі. Використовуйте цей органайзер як ваза для штучних квітів.



  3. Найлегший спосіб використання полягає в вирощуванні насіння в пригніченнях лайнера. Кількість пакетів і написання відповідних чисел на клітинах. Тепер ваша розсада займає мінімум простору, а сорти рослин не перемішують.



  4. Brilliant Correx ідеально підходить для Різдвой Виріжте правильні фігурки з пакету, з'єднайте їх разом. Він зробить чудовий декор на дереві або гірлянці.



  5. Для створення букета потрібен більш відповідальний підхід. Але результат варто, див. інструкції щодо створення такого шедевра.



  6. Якщо ви повернете уяву, ви можете зробити не тільки рибу, але і інші тварини.





Якщо цукерка в коробці над - не проблема, зробіть нові! Це набагато простіше, ніж це виглядає. Все, що ви повинні купити шоколадні чіпси та горіхи, щоб заповнити. Кількість цукерок залежить від потужності вашої форми.

Вам потрібно.
  • 200г темна шоколадна крихта
  • 200 г білої шоколадної крихти
  • 150 г лісового горіха або інших горіхів


Якщо дитина не знайдеться в магазині, купуйте кілька барів якісного шоколаду або варіть глазур'ю. Не варто брати білий шоколад, можна зробити тільки чорним.

Підготовка
  1. М'ятний шоколад в водяній бані в окремих контейнерах.
  2. Подрібнити горіхи, сформувати кулі.
  3. Наповніть третій форму темним шоколадом. Нехай він замерзає трохи і з пальця утворюють отвір в центрі, кладемо начинку в неї.
  4. Наповніть форму до вершини білим шоколадом. Це, готова цукерка! Щоб легко отримати їх з форми, затримайте його протягом декількох секунд через гарячу пару.





Як ви можете побачити, що багато корисних речей можна зробити з перероблених матеріалів. Про нас пластикова упаковка Це буде відмінна активність для дітей будь-якого віку. Матеріали не дорогі, а результат зробить вас гордістю.

Покажіть цю статтю друзям, ймовірно, багато хто не знає про такий цінний матеріал як Correx.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное