Як перетворити старі меблі в

У передсердях ми, як правило, спробуємо управляти все - і купити крупи за місяць заздалегідь, і подарунки всім родичам і друзям купити, і зробити новорічні вироби, і навіть почати ремонт.

Після того, як Новий рік повинен бути зустрінеться з новими речами! Багато людей намагаються відкинути все непотрібно і непотрібно. Звичайно, позбавляючи від старої ягни є гарною ідеєю, тому що в плані енергії і східної феншуйської викладання ми робимо приміщення для всіх нових.





Але ви повинні бути чутливими. І все ж, це не завжди варто відкинути вже похитий і, можливо, ваші бабусі меблі, тому що це було зроблено протягом століть!

Наприклад, мій сусід, Іван Петрович, підійшов до цього бізнесу творчо і через прості маніпуляції перетворили багато застарілих речей в стильний і стильний. функціональнийй

Реконструкція старих меблів своїми руками Натхнені змінами, редакційною колегією "Сайт" Я приготував 10 супер ідей щодо того, як зробити цукерки з ваших меблів для сміття. Подаруйте мені другу життя. свінгери!

  1. Це робота мого сусіда, який радує всіх, хто його відвідав. На фото показано те, що нічник був схожий, коли Іван Петрович знайшов його на дачній ділянці, і що це стало результатом.

    І це те, що сусід зробив з тумбою. Його дружина допомогла йому в цій роботі.



    Тепер ця нічна тумба прикрасить вітальню! Це чудове рішення, це не так?





  2. Це те, як ви можете перетворити старий комбінезон в предмет інтер'єру, який буде щасливий для будь-якого малюка!



  3. Випущена річ видно неозброєним оком, в основному через відхилену поверхню, тому не оновити її, наприклад, з фарбою! Також можна трансформувати меблі або елементи декору за допомогою самоклеючій плівки, яка складається з кольорового бічного і клейового шару. Принцип роботи полягає в тому, що з регулярного стікера.





  4. І це те, як можна перетворити в коробку інструментів.



  5. Великий кухонний розчин! Я покажу його чоловікові.



  6. Хочу сказати брово майстра за ресурсоздатність. Як бачите, з підставки для старого телевізора можна зробити стильний і сучасний гардероб для вітальні. , Україна



  7. Після маленької роботи двері можна перетворювати в інтер'єрний чіп для передпокою - вішалка з рамками для фото.



  8. Виділіть стару стіну шпалерами, пофарбуйте її і ваша кімната буде грати в новий спосіб. Ні один навіть здогадує, що це меблі є старою радянською грою.



  9. Старе крісло легко впишеться в будь-який інтер'єр як декор. Ніяких стелажів потрібні!



  10. Ще одним цікавим рішенням є використання старих дверей.





Також я пропоную вам ознайомитися з 5 способів реконструкції або відновлення старих меблів. Легкий, красивий і дешевий.



До того, як ви приймали меблі, яка подається вашій сім'ї протягом багатьох років і може служити якомога довше, ретельно подумайте! Можливо, вона просто потребує. легкий? Чи не вистачає фарби?

Чи подобається вам статтю? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное