Просто 5 хвилин перед ліжком і погодженням, вішалка! Я зроблю це протягом 3 тижнів, і я збираю нові джинси завтра.

Я недавно зустрівся з другом, який був дуже видимим. втрачена вага в її стегнахй Я знаю, що вона не йде в тренажерний зал, тому я вирішив дізнатися секрет будь-яким способом. Шоколадний хабар зробив свою роботу, і загадка була вирішена.





ДепозитФотогалерея

Техніка, яка приносить помітний результат, була розроблена американський тренер Tracy Anderson. Виконуючи набір вправ простий, ви можете практикувати перед сном, не виходячи з ліжка. Успіх залежить від регулярного навчання!

З невеликою вагою я не можу похвалитися ідеальними стегнами, тому я вирішив дати його спробувати. Я помітив ефект прямо. Після 3 тижнів м'язи затягували і ноги візуально стали стрункими! Ці п'ятихвилинні тренування якісно виконуються задньою, передньою і інтер'єром стегон.





Виконувати вправи на плоскій поверхні. Зробіть звичку робити їх перед сном, навіть у піжами.

  1. Візьміть його. початкова точкаПоверніть на спину і помістіть руки вздовж тіла, ноги вгору і ваші шкарпетки. Вигинаємо обидві ноги в колінах і повертаємо на початкову позицію. Необхідно створити натяг перед стегном. Якщо складно, підтримайте тіло своїми руками. До 10 звернень.



    Якщо ви робите все правильно, ви відчуєте теплі ноги і відчуття легкого поколювання.

  2. Решта за 20 секунд і готовий зробити другий вправу. Початкова позиція схожа на попередній. Тільки зараз ноги зігнуті по черзі. Намагайтеся привертати п'яту до бутона якомога простіше. Повторіть 10 разів на кожну ногу.



  3. Не забудьте відпочити після кожного вправи. Щоб зробити стегна і абс працювати одночасно, потрібно зробити наступне: Повернувшись на спину з ногами підняті, виконайте дівчині, сльозивши бутони з поверхні і проціджуючи верхню частину ніг. Це досить складна вправа, починаючи з 10 повторень і поступово збільшити до 20.



  4. Тексти пісень, а це означає: Ліжко на спині, підняти ноги і подряпинити їх. Вони повинні тримати один одного під невеликим тиском. Поверніть коліна від вас, намагайтеся зробити палі і повернути на оригінальну позицію. До 10 вправ і змінити ногу зверху. Скажіть ще 10 разів.





Дуже важливо здоровий спосіб життя. Але не кожен має часу і грошей, щоб піти в тренажерний зал з персональним тренером. Втратити вагу в ногах і стегнах в домашніх умовах Більш ніж можливо, головне - не бути мережива і практика постійно.

Пам'ятайте про правильне харчування, тому що без вправ не допоможе, якщо ви плести рулети і торти ввечері.





ДепозитФотогалерея

Якщо ви любите цю вправу, поділитися своїми друзями!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное